FEN 30: Karta walk

Sporty walki
FEN 30: Karta walk
Fot. Facebook/FightExclusiveNight
Gala FEN 30 już w sobotę 3 października.

Już w najbliższą sobotę odbędzie się gala FEN 30. Jubileuszowe wydarzenie odbędzie się we Wrocławiu, a zatem w mieście, w którym zorganizowano pierwszą galę Fight Exclusive Night. Na karcie walk znalazło się dziesięć pojedynków - trzy w K-1 i siedem w formule MMA.

W walce wieczoru wystąpi Robert Bryczek (11-3, 5 KO, 1 SUB), a jego przeciwnikiem będzie Virgiliu Frasineac (9-1, 7 KO, 1 SUB). Stawką pojedynku będzie tytuł mistrza FEN w kategorii półśredniej. Zawodnik z Bielska-Białej zanotował imponujące wejście do klatki FEN. W swoim debiucie w organizacji Bryczek potrzebował zaledwie 72 sekund na znokautowanie Jacka Jędraszczyka. Niespełna półtora miesiąca po efektownej wygranej 30-latek otrzymał walkę o pas mistrzowski. Jego rywalem będzie mołdawski "Ice Man". 

 

Frasineac to zawodnik który osiem ze swoich dziewięciu wygranych walk kończył przed czasem. Pochodzący z Mołdawii, ale mieszkający i trenujący w Novarze zawodnik wygrał siedem ostatnich walk. Warto jednak wspomnieć, że Włoch swój ostatni pojedynek stoczył niemal 2,5 roku temu. Wówczas na gali w Mediolanie pokonał przez TKO Jeana Dutriaux. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Pierwszy turniej mistrzostw MMA Polska już w październiku!

 

Co-main eventem sobotniej gali będzie starcie w formule K-1, którego stawką będzie pas mistrzowski FEN w kategorii półśredniej. O trofeum powalczą Wojciech Wierzbicki (18-4) i Dominik Zadora (24-8). Obaj zawodnicy mieli już okazję się ze sobą mierzyć.Ich pojedynek odbył się na FEN 26. Wówczas zwycięzcą walki został Wierzbicki (18-4), po tym jak Zadora (24-8) doznał kontuzji i nie mógł kontynuować walki. 

 

Poza tym na gali zobaczymy ciekawie zapowiadające się starcie Łukasza Charzewskiego (9-1, 2 KO, 2 SUB) z Mansurem Abdurzakovem (3-1, 1 KO, 2 SUB) w limicie kategorii lekkiej. Szymon Bajor (20-9, 8 KO, 9 SUB) postara się wrócić na ścieżkę zwycięstw w walce z Tassilo Lahrem (18-6-1, 3 KO, 5 SUB), a Izabela Badurek (7-6, 2 KO, 5 SUB) stoczy bój z Anitą Bekus (3-1, 2 KO). 

 

Karta walk gali FEN 30:

 

Walka wieczoru:

 

-77 kg, MMA: Robert Bryczek - Virgiliu Frasineac - walka o pas mistrzowski FEN w kategorii półśredniej 

 

Karta główna: 

 

-77,0 kg, K-1: Wojciech Wierzbicki - Dominik Zadora – walka o pas mistrzowski FEN w kategorii półśredniej w K-1
-70,3 kg, MMA: Łukasz Charzewski - Mansur Abdurzakov
OPEN, MMA: Szymon Bajor - Tassilo Lahr
-56,7 kg, MMA: Anita Bekus - Izabela Badurek
-120 kg, MMA: Wojciech Janusz - Michał Gutowski

+95 kg, K-1: Michał Turyński - Cyril Cereyon
-80,0 kg, MMA: Piotr Poniedziałek - Oktawian Olejniczak
-61,2 kg, MMA: Mariusz Joniak - Rafał Statkiewicz
-52,0 kg, K-1: Barbara Nalepka - Hanna Gujwan

mtu, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze