Brutalny nokaut "Różala" na KSW 39. Czy powtórzy to na Genesis? (WIDEO)

Sporty walki
Brutalny nokaut "Różala" na KSW 39. Czy powtórzy to na Genesis? (WIDEO)
Fot. KSW
Marcin Różalski potrzebował 16 sekund na znokautowanie Fernando Rodriguesa.

Już w najbliższy piątek odbędzie się gala Genesis. W walce wieczoru były mistrz KSW Marcin Różalski stoczy bój z byłym czempionem UFC Joshem Barnettem. Pojedynek odbędzie się na gołe pięści w formule "bare knuckle". Z tej okazji warto przypomnieć ostatnią walkę "Różala" w formule MMA.

"Płocki barbarzyńca" w mieszanych sztukach walki po raz ostatni wystąpił 27 maja 2017 roku. Podczas gali KSW 39: Colosseum zmierzył się z Fernando Rodriguesem, a stawką pojedynku był pas mistrza federacji KSW w kategorii ciężkiej. Przed walką większość ekspertów upatrywała faworyta w Brazylijczyku. "Santo Forte" kilka miesięcy wcześniej w imponującym stylu wywalczył mistrzowski tytuł pokonując wieloletniego czempiona Karola Bedorfa. 

 

Gala KSW 39 odbyła się na Stadionie Narodowym, a na trybunach zasiadło niemal 60 tysięcy widzów. Walką wieczoru było starcie Mameda Khalidova z Borysem Mańkowskim. Łącznie na gali obejrzeliśmy aż pięć pojedynków mistrzowskich, w tym właśnie Rodrigues - Różalski. 

 

ZOBACZ TAKŻE: "Psychopata" z Bałkanów kontra mistrz Krwawego Sportu na gali Genesis

 

Starcie zapowiadało się niezwykle interesująco. Wszyscy spodziewali się ostrych wymian oraz ciężkich ciosów. Ostatecznie walka potrwała zaledwie 16 sekund. Już przy pierwszy ataku "Santo Forte" bardzo się odsłonił, co skrzętnie wykorzystał "Różal". Zawodnik z Płocka cofając się trafił prawym sierpowym idealnie w szczękę Brazylijczyka. Rodrigues bezwładnie osunął się na matę. Różalski w fenomenalnym stylu odebrał mistrzowski pas rywalowi, po czym niezwłocznie go zwakował. Jak się później okazało, była to jego ostatnia walka w klatce KSW. 

 

 

"Różal" zakończył swoją przygodę z MMA z rekordem siedmiu zwycięstw i czterech porażek. Teraz postanowił sprawdzić się w walkach na gołe pięści. W piątek 23 października "Płocki barbarzyńca" stanie do walki z utytułowanym Amerykaninem Joshem Barnettem. 

 

Galę Genesis można oglądać wyłącznie w systemie PPV w Cyfrowym Polsacie, na Ipla.tv oraz KSWTV.com. Niewielka pula biletów dostępna jest na eBilet.pl.

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie