Fortuna 1 Liga: Sandecja Nowy Sącz - GKS Bełchatów. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Sandecja Nowy Sącz i GKS Bełchatów zmierzą się w meczu 9. kolejki Fortuna 1 Ligi. Drużyna gości powalczy o pierwsze zwycięstwo na wyjeździe w tym sezonie, z kolei piłkarze Sandecji postarają się o pierwsze punkty w... tegorocznych rozgrywkach. Mecz u siebie z 15. drużyną w tabeli może być ku temu dobrą okazją. Relacja i wynik na żywo meczu Sandecja Nowy Sącz - GKS Bełchatów od godz. 14:00 na Polsatsport.pl.

Niedzielne spotkanie będzie meczem drużyn, które pilnie potrzebują punktów w ligowej tabeli. GKS Bełchatów jest w nieco lepszej sytuacji po ostatnim zwycięstwie nad Zagłębiem Sosnowiec, ale wygrana nad Sandecją może dać bełchatowianom chwilę wytchnienia na 12. miejscu Fortuna 1 Ligi. Jeśli piłkarze GKS-u chcą myśleć o czymś więcej niż utrzymanie w Fortuna 1 Lidze, to wygrana z Sandecją powinna być dla nich obowiązkiem.

 

ZOBACZ TAKŻE: Czwarty z rzędu mecz Arki Gdynia bez wygranej


Znacznie gorzej prezentuje się forma Sandecji Nowy Sącz. Podopieczni Piotra Mandrysza nie zdobyli w tym sezonie nawet punktu, a najbliższe spotkania z GKS-em Bełchatów i beniaminkiem Resovią prawdopodobnie przesądzą o dalszym losie trenera w nowosądeckim klubie. Co więcej, brak punktów w meczach z rywalami z dolnej części tabeli może nie tylko pozbawić pracy trenera Mandrysza, ale także pogorszyć już fatalną sytuację Sandecji. Przełamanie w meczu domowym z GKS-em Bełchatów może być promykiem słońca wśród czarnych chmur nad Stadionem im. Ojca Augustynka.


Transmisja meczu Sandecja Nowy Sącz - GKS Bełchatów od godz. 14:00 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze