Sebastian Świderski, Konrad Piechocki i Vital Heynen w magazynie #7Strefa. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Siatkówka
Sebastian Świderski, Konrad Piechocki i Vital Heynen w magazynie #7Strefa. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport

Piątek to dzień, w którym nie może zabraknąć siatkarskiego magazynu #7Strefa. Tym razem gośćmi Krzysztofa Wanio będą Joanna Mirek i Maciej Jarosz. Głównym tematem rozmów będą zbliżające się turnieje Ligi Mistrzów, których organizację przyznano polskim klubom. Będziemy o nich rozmawiać z Sebastianem Świderskim i Konradem Piechockim. Połączymy się również z selekcjonerem reprezentacji Polki Vitalem Heynenem. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Grupa Azoty Chemik Police i ŁKS Commercecon Łódź zorganizują turnieje Ligi Mistrzyń. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i PGE Skra Bełchatów turnieje Ligi Mistrzów. Tegoroczne rozgrywki fazy grupowej, ze względu na pandemię koronawirusa, rozegrane zostaną w nowym systemie. Zamiast klasycznego mecz-rewanż, Europejska Konfederacja Siatkówki zdecydowała, że organizowane będą turnieje. Aż cztery przyznano polskim drużynom. O tym właśnie rozmawiać będziemy z prezesami klubów z Kędzierzyna-Koźla i Bełchatowa.

 

ZOBACZ TAKŻE: Ważna decyzja ws. włoskiej siatkówki. Jest oficjalny komunikat

 

O włoskiej lidze siatkarskiej, której rozgrywki zostały właśnie zawieszone i o siatkówce w dobie koronawirusa Bożena Pieczko porozmawia z Vitalem Heynenem. Nie sposób będzie uniknąć tematów dotyczących reprezentacji Polski. W "kąciku" Marty Ćwietniewicz przedstawimy wybrane przez widzów programu najlepsze akcje minionej kolejki PlusLigi i TauronLigi.

 

Zachęcamy do głosowania w sondzie na najbardziej efektowne siatkarskie akcje na naszej stronie internetowej Polsatsport.pl.

 

Magazyn #7strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl w piątek od godziny 16:00.

WŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie