Awantura w Warszawie! Wściekły Andrea Anastasi kłócił się z sędzią i zawodnikami (WIDEO)

Siatkówka
Awantura w Warszawie! Wściekły Andrea Anastasi kłócił się z sędzią i zawodnikami (WIDEO)
fot. Polsat Sport
Andrea Anastasi był wściekły w pierwszym secie meczu z Jurajskimi Rycerzami.

W pierwszym secie meczu Verva Warszawa Orlen Paliwa - Aluron CMC Warta Zawiercie miała miejsce nieprzyjemna sytuacja. Trener gospodarzy Andrea Anastasi nie mógł zgodzić się z decyzją arbitra i wszczął wielką awanturę. Później w kłótnię zaangażowani zostali również zawodnicy.

Warszawianie mają za sobą dwie porażki z rzędu. Mecz z powracającym z kwarantanny Aluronem również nie układał się tak, jak by sobie tego życzyli. Na początku spotkania siatkarze Vervy wyglądali nieco ospale, lecz za sprawą swojego szkoleniowca błyskawicznie się pobudzili.

 

Przy stanie 9:15 na zagrywce pojawił się Artur Szalpuk i posłał piłkę na aut. Zmierzała jednak ona bardzo blisko Piotra Orczyka, który puszczał ją w przyjęciu. Sędzia przyznał punkt zawiercianom, co rozwścieczyło trenera Anastasiego. Włoski szkoleniowiec ruszył do sędziego z awanturą.

 

ZOBACZ TAKŻE: Zenit w Final Four Pucharu Rosji! Bednorz najlepiej punktującym

 

Nerwowa sytuacja przeniosła się również na boisko, bo Anastasi zaczął również gestykulować w kierunku Orczyka i jego kolegów, wymagając przyznania się do dotknięcia piłki. Zawiercianie zachowali jednak zimną krew.

 

Szkoleniowiec Vervy nie dawał jednak za wygraną i w każdej kolejnej akcji kwestionował decyzje sędziów, za co został ukarany żółtą kartką.

 

 

Cała sytuacja w załączonym materiale wideo.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze