Przerzut Julii Nowickiej i 52-sekundowa wymiana wygrana przez ZAKSĘ najlepszymi akcjami tygodnia! (WIDEO)

Siatkówka
Przerzut Julii Nowickiej i 52-sekundowa wymiana wygrana przez ZAKSĘ najlepszymi akcjami tygodnia! (WIDEO)
fot. Cyfrasport
52-sekundowa wymiana z meczu Ślepsk Malow Suwałki - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle została wybrana najlepszą akcją tygodnia w PlusLidze.

Co tydzień w magazynie #7strefa kibice siatkówki mogą wybierać najlepsze akcje z PlusLigi i TAURON Ligi. Które zgromadziły najwięcej głosów w naszej ostatniej zabawie?

W poprzednim magazynie #7strefa nasi eksperci zaproponowali widzom dwie akcje z TAURON Ligi. Więcej głosów zgromadziła ta pochodząca z meczu Grot Budowlani Łódź - Enea PTPS Piła. Zuzanna Górecka przyjęła zagrywkę pilanek niemalże na lewe skrzydło. Rozgrywająca Julia Nowicka zdążyła do niej i popisała się efektownym przerzutem za plecy przez całe boisko do Pauliny Damaske. Ta dopełniła dzieła trafiając w dziurę w bloku i zdobywając punkt dla Budowlanych. 

 

 

Akcja, która najbardziej przypadła do gustu widzom i internautom w PlusLidze trwała aż 52 sekundy. Pochodzi z meczu Ślepsk Malow Suwałki - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Nie zabrakło w niej żadnego z elementów. Była świetna zagrywka, piękne obrony, sytuacyjne wystawy i wiele opcji ataku. Skuteczna okazała się dopiero akcja ze środka z drugiej linii, którą wykreował Benjamin Toniutti, a skończył Kamil Semeniuk. 

 

 

Trwa kolejna zabawa magazynu #7strefa. Aby oddać głos na najlepszą akcję minionego tygodnia w PlusLidze kliknij [TUTAJ].

Marta Ćwiertniewicz, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze