Król Popiwczak! Oto najlepsza akcja sezonu 2020/2021 PlusLigi (WIDEO)

Siatkówka
Król Popiwczak! Oto najlepsza akcja sezonu 2020/2021 PlusLigi (WIDEO)
fot.
Jakub Popiwczak był bohaterem zwycięskiej akcji w sondzie na najlepszą akcję sezonu 2020/2021 PlusLigi!

Od początku sezonu PlusLigi widzowie magazynu #7strefa w Polsacie Sport i czytelnicy portalu Polsatsport.pl wybierali najlepsze akcje kolejnych tygodni. Nadszedł czas na ostateczne rozstrzygnięcie zabawy. W głosowaniu na najlepszą akcję sezonu PlusLigi zwyciężyła ta w wykonaniu siatkarzy Jastrzębskiego Węgla z Jakubem Popiwczakiem na czele.

Przez 33 tygodnie, w których toczyły się rozgrywki PlusLigi sezonu 2020/2021 w magazynie #7strefa prezentowaliśmy najciekawsze ich zagrania. Po zakończonej edycji wybraliśmy najlepsze z najlepszych, które wystartowały w wyścigu po miano najlepszej akcji sezonu.

 

W tym sezonie zdecydowanie najbardziej kibicom podobały się długie wymiany, które niekoniecznie musiały kończyć się efektownymi atakami. Doceniane były przede wszystkim spektakularne obrony. W tym temacie specjalistą najwyższej klasy jest libero Jastrzębskiego Węgla Jakub Popiwczak. Właśnie jego trzykrotne popisy defensywne w jednej akcji zdaniem naszych widzów i czytelników zasłużyły na zwycięstwo w naszej zabawie. Oto najlepsza akcja sezonu 2020/2021 PlusLigi, która zgromadziła 32,6% głosów!

 

 

W ostatecznej zabawie startowały przede wszystkim zespoły z czołowej ósemki. Drugie miejsce z poparciem 20,6% głosów zajęła Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, która wygrała jedną z najdłuższych, o ile nie najdłuższą akcję całego sezonu w meczu ze Ślepskiem Malow Suwałki.

 

 

Na najniższym stopniu podium uplasował się Mariusz Wlazły, który w meczu z Vervą Warszawa Orlen Paliwa zachwycił kibiców kapitalną akcją, udowadniając, że nie tylko w elemencie ataku jest wybitną postacią.

 

 

Poniżej prezentujemy pełne wyniki ostatniej sondy ligowej zakończonego sezonu.

 

 

 

Dziękujemy za wszystkie oddane głosy! 

Marta Ćwiertniewicz, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie