Wybierz najlepszą akcję meczów o medale PlusLigi! (SONDA)

Siatkówka
Wybierz najlepszą akcję meczów o medale PlusLigi! (SONDA)
fot. Cyfrasport
Lukas Kampa popisał się efektowną czapą w meczu z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

PlusLiga jest już na ostatniej prostej. Trwa walka o medale, a w niej pozostały cztery najlepsze drużyny PlusLigi. Nic więc dziwnego, że na parkietach trwa zacięta walka, która owocuje efektownymi zagraniami. Eksperci i komentatorzy Polsatu Sport wybrali pięć najciekawszych. Zapraszamy do udziału w sondzie na najlepszą akcję tygodnia!

PlusLiga jest już na ostatniej prostej. Trwa walka o medale, a w niej pozostały cztery najlepsze drużyny PlusLigi. Nic więc dziwnego, że na parkietach trwa zacięta walka, która owocuje efektownymi zagraniami. Eksperci i komentatorzy Polsatu Sport wybrali pięć najbardziej efektownych.

 

Jak co tydzień w magazynie #7strefa prezentujemy najciekawsze zagrania minionego tygodnia na parkietach PlusLigi. Najwięcej głosów w naszej poprzedniej zabawie zgromadziła akcja Jastrzębskiego Węgla z meczu z Vervą Warszawa Orlen Paliwa. Oto ona:

 

 

Rozgrywki siatkarskiej elity wkroczyły na najważniejszy etap. Najbliższy tydzień wyłoni bowiem mistrza Polski. W meczach finałowych oraz tych o brązowy medal nie brakuje emocji i przyjemnych dla oka akcji. Nasi eksperci wyłonili pięć najabrdziej efektownych. Która z nich rzeczywiście była najlepsza? Oto propozycje!

 

 

 

Marta Ćwiertniewicz, Polsat Sport

Wybierz najlepszą akcję meczów o medale PlusLigi!

Głosowanie zakończone. Dziękujemy za wszystkie głosy.

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze