TAURON Liga: Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz - Grot Budowlani Łódź. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
TAURON Liga: Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz - Grot Budowlani Łódź. Transmisja w Polsacie Sport
Fot. PAP
Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz podejmą Grot Budowlane Łódź w meczu TAURON Ligi.

Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz zmierzy się z Grot Budowlanymi Łódź w spotkaniu 9. kolejki TAURON Ligi. Przed powracającymi z kwarantanny bydgoszczankami trudne zadanie - siatkarki z Łodzi mają na koncie aż pięć zwycięstw z rzędu i nie zamierzają na tym poprzestać. Czy Pałac Bydgoszcz przerwie serię młodych i gniewnych siatkarek Grot Budowlanych Łódź? Transmisja spotkania Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz - Grot Budowlani Łódź o godz. 17:30 w Polsacie Sport.

Początek listopada nie należał do najłatwiejszych dla siatkarek Pałacu Bydgoszcz. Zawodniczki z miasta nad Brdą musiały zawiesić treningi z powodu pandemii w zespole, choć widać było, że podopieczne trenera Piotra Mateli zaczynały łapać rytm meczowy w rywalizacji z najlepszymi zespołami ligi. Aktualnie forma bydgoszczanek jest jedną wielką niewiadomą, a zadania nie ułatwia najbliższy rywal, który po słabszym początku sezonu wraca do walki o najwyższe cele.


ZOBACZ TAKŻE: "Twierdza Rzeszów". Marek Magiera komentuje formę Developresu


Mowa tu o Grot Budowlanych Łódź, które od spotkania z Enea PTPS Piłą kontynuują passę zwycięstw. Zawodniczki z Łodzi pokonały w tym czasie ŁKS w budzących spore emocje derbach miasta z centralnej Polski oraz silną Radomkę Radom po tie-breaku. Tym razem na łodzianki czekają zawodniczki Pałacu Bydgoszcz, które postarają się sprawić niespodziankę w swoim powrocie do TAURON Ligi.

 

ZOBACZ TAKŻE: Prezesi Chemika i ŁKS na temat sytuacji w klubach


Transmisja meczu Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz - Grot Budowlani Łódź o godz. 17:30 w Polsacie Sport.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie