TAURON Liga: #VolleyWrocław - ŁKS Commercecon Łódź. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

#VolleyWrocław zmierzy się z ŁKS Commercecon Łódź w meczu 6. kolejki TAURON Ligi. Wrocławskie siatkarki w tym sezonie nie zachwycają zajmując przedostatnie miejsce w tabeli. Mecz z nierówno grającym łodziankami może być dobrą okazją do zdobycia cennych punktów. Relacja i wynik na żywo meczu #VolleyWrocław - ŁKS Commercecon Łódź od godz. 18:00 na Polsatsport.pl.

Listopad oznaczał dla siatkarek z Wrocławia dużo wyjazdów i tyle samo szans na punkty. Niestety podopieczne Wojciecha Kurczyńskiego poza spotkaniem z Energą MKS Kalisz nie zachwyciły i wciąż zajmują przedostatnie miejsce w tabeli. Wrocławska drużyna nie może znaleźć rozwiązania na własną niemoc w ataku, a przed nimi jeden z trudniejszych przeciwników w TAURON Lidze.


ZOBACZ TAKŻE: Siatkarska środa z PlusLigą i Pucharem CEV. Plan transmisji


Mowa tu o ŁKS-ie Commercecon Łódź. Siatkarki z centralnej Polski przeplatają dobre występy ze złymi, ale ostatni mecz z Legionovią Legionowo pokazał, że podopieczne Giuseppe Cuccariniego wracają do dobrej dyspozycji. Drużyna z Łodzi przyjedzie do Wrocławia pewna siebie, a dużą rolę w jej budowaniu ma liderka ataku ŁKS-u - Katarzyna Zaroślińska-Król. Łódzka siatkarka jest trzecią najlepszą atakującą w lidze i spróbuje poprawić swój rekord w meczu z #VolleyWrocław.

 

Relacja i wynik na żywo meczu #VolleyWrocław - ŁKS Commercecon Łódź od godz. 18:00 na Polsatsport.pl.

PI, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie