Jacek Kasprzyk i Jacek Nawrocki w magazynie #7Strefa. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Siatkówka

Mamy piątek, a więc czas na siatkarski magazyn #7Strefa. Tym razem gośćmi Krzysztofa Wanio będą Dorota Świeniewicz i Jacek Kasprzyk. Nie zabraknie podsumowań najważniejszych wydarzeń w PlusLidze i TAURON Lidze, a szkoleniowiec Jacek Nawrocki powspomina legendarnego trenera Benedykta Krysika. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Na początku połączymy się za pomocą Skype’a z selekcjonerem reprezentacji kobiet Nawrockim, który dobrze znał wybitnego trenera i kolegę po fachu Krysika. 92-latek był szkoleniowcem kadry narodowej kobiet w latach 1965-1970. Pod jego wodzą reprezentacja Polski zdobyła wicemistrzostwo Europy w roku 1967, a rok później medal brązowy Igrzysk Olimpijskich w Meksyku.

 

Kolejnym wątkiem będzie nieudany debiut siatkarek DPD Legionovii Legionowo w Pucharze CEV. Podopieczne Alessandro Chiappiniego przegrały z francuskim Beziers Angels 0:3. Sprawdzimy i podsumujemy również bieżące wydarzenia w PlusLidze I TAURON Lidze.

 

ZOBACZ TAKŻE: PlusLiga: Piękny gest Trefla Gdańsk! Członkowie klubu oddali osocze

 

Klasycznie w "kąciku" Marty Ćwiertniewicz przedstawimy wybrane przez widzów programu najlepsze akcje minionej kolejki PlusLigi i TauronLigi. Zachęcamy do głosowania w sondzie na najbardziej efektowne siatkarskie akcje na naszej stronie internetowej Polsatsport.pl.

 

Magazyn #7strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl w piątek od godziny 16:00.

NP, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie