TAURON Liga: Grot Budowlani Łódź - Grupa Azoty Chemik Police. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
TAURON Liga: Grot Budowlani Łódź - Grupa Azoty Chemik Police. Transmisja w Polsacie Sport
Fot. PAP
Grot Budowlani Łódź zmierzą się z Grupą Azoty Chemikiem Police.

Grot Budowlani Łódź podejmą Grupę Azoty Chemik Police w hicie 10. kolejki TAURON Ligi. Obie drużyny słabo rozpoczęły tegoroczne rozgrywki, ale z każdym meczem ich forma rośnie. Mistrzynie Polski punktowały już z niżej notowanymi rywalkami, ale dopiero teraz czeka je prawdziwy test. Siatkarki Grota Budowlanych mają na koncie sześć zwycięstw z rzędu i nie zamierzają kończyć tej niesamowitej serii. Transmisja spotkania Grot Budowlani Łódź - Grupa Azoty Chemik Police o godz. 20:30 w Polsacie Sport.

Przed nami hit 10. kolejki TAURON Ligi. W Łodzi siatkarki Grota Budowlanych zmierzą się z mistrzyniami Polski - Grupą Azoty Chemikiem Police. Stawką tego spotkania są "jedynie" trzy punkty, ale każdy wie, że w piątek czeka nas starcie, które od kilku lat budzi spore emocje, a obie drużyny podchodzą do niego z dużą ambicją. W tym roku będzie jednak dość nietypowo, bowiem mistrzynie Polski zajmują dopiero 7. miejsce w tabeli.

 

ZOBACZ TAKŻE: Pierwsze zwycięstwo Enei PTPS Piła! Nieudany powrót Jokera


Początek sezonu nie był łaskawy dla Chemika. Zespół z Polic dwa razy przechodził kwarantannę spowodowaną koronawirusem, co musiało pozostawić ślad na formie zawodniczek. Siatkarki z północy kraju przegrały trzy na sześć rozegranych spotkań i jeśli chcą poważnie włączyć się do walki o obronę tytułu, muszą wygrywać mecze takie jak to piątkowe w Łodzi.

 

ZOBACZ TAKŻE: Gładkie zwycięstwo Grot Budowlanych Łódź w Bydgoszczy


Zadanie jednak nie będzie łatwe. Łodzianki również miały swoje problemy na początku sezonu, ale od kilku spotkań pokazują świetną formę. Duża w tym zasługa Veroniki Jones-Perry i Moniki Fedusio, które regularnie zdobywają punkty w każdym meczu. Także tym razem powinny decydować o formie Grota Budowlanych Łódź.


Transmisja spotkania Grot Budowlani Łódź - Grupa Azoty Chemik Police o godz. 20:30 w Polsacie Sport.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie