TAURON Liga: Joker Świecie - Grot Budowlani Łódź. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
TAURON Liga: Joker Świecie - Grot Budowlani Łódź. Transmisja w Polsacie Sport
Fot. PAP
Joker Świecie podejmie zespół Grot Budowlani Łódź w meczu 12. kolejki TAURON Ligi.

Joker Świecie podejmie zespół Grot Budowlani Łódź w meczu 12. kolejki TAURON Ligi. Zdecydowanymi faworytkami tego pojedynku są siatkarki z Łodzi, które wygrały dziewięć ostatnich spotkań, ale Joker już raz miał okazję pokonać łodzianki na inaugurację sezonu. Czy świeciankom uda się powtórzyć rezultat z ostatniego meczu obu ekip? Transmisja meczu Joker Świecie - Grot Budowlani Łódź o godz. 17:30 w Polsacie Sport.

Przed nami mecz dwóch ekip, które z każdym kolejnym meczem odnajdywały się na przeciwległych biegunach ligowej tabeli. Siatkarki Jokera Świecia na historyczną inaugurację swojej obecności w najwyższej klasie rozgrywkowej szybko odprawiły z kwitkiem zespół Grot Budowlani Łódź i wydawało się, że beniaminek będzie czarnym koniem tegorocznych rozgrywek. Przypuszczenia nie okazały się słuszne, bowiem świecianki wygrały potem tylko jedno spotkanie z Legionovią i wciąż walczą o swój byt w TAURON Lidze.

 

Od rozczarowania rozpoczęły za to siatkarki z Łodzi. Klub Grot Budowlani gładko przegrał trzy pierwsze spotkania i wydawało się, że pretendent do najwyższych miejsc w TAURON Lidze będzie musiał walczyć o środek tabeli. Tymczasem kryzys szybko zażegnano już w czwartej kolejce podczas meczu z Radomką Radom, a siatkarki łódzkiego zespołu wkroczyły na zwycięską ścieżkę, z której nie chcą już zejść. Dziewięć wygranych z rzędu może robić ogromne wrażenie, ale siatkarki ze Świecia mają już doświadczenie w pokonywaniu łodzianek. Czy uda im się powtórzyć wyczyn z pierwszej kolejki?

 

Transmisja meczu Joker Świecie - Grot Budowlani Łódź o godz. 17:30 w Polsacie Sport.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie