Siatkarska Liga Mistrzów: Cucine Lube Civitanova - Sir Sicoma Monini Perugia. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Siatkówka
Siatkarska Liga Mistrzów: Cucine Lube Civitanova - Sir Sicoma Monini Perugia. Transmisja w Polsacie Sport Extra
Fot. PAP

Czas na siatkarską Ligę Mistrzów! Już w pierwszej kolejce grupy B czeka nas hitowe starcie, w którym Cucine Lube Civitanova zmierzy się z Sir Sicoma Monini Perugia z Wilfredo Leonem i trenerem Vitalem Heynenen ma pokładzie. Kto wyjdzie górą z włoskiego pojedynku? Transmisja meczu Cucine Lube Civitanova - Sir Sicoma Monini Perugia o godz. 20:30 w Polsacie Sport Extra.

Przed nami dopiero pierwsza kolejka fazy grupowej siatkarskiej Ligi Mistrzów, a już na kibiców czeka spotkanie, które mogłoby być finałem tych rozgrywek. Cucine Lube Civitanova zmierzy się z Sir Sicoma Monini Perugia w spotkaniu grupy B. Obie drużyny zajmują czołowe miejsca w tabeli włoskiej SuperLega, a teraz będą miały okazję powalczyć ze sobą na europejskiej arenie.

 

O klasie włoskich zespołów świadczą nie tylko wyniki, ale także nazwiska jakie znajdują się w kadrze drużyny z Civitanova Marche i Perugii. W składzie Lube możemy ujrzeć takie gwiazdy jak Osmany Juantorena, Yoandy Leal, Robertlandy Simon, a także zeszłoroczny rozgrywający zespołu z Perugii - Luciano De Cecco. Trenerem tego „gwiazdozbioru” jest znany z pracy z polską reprezentacją oraz ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle - Ferdinando De Giorgi.

 

ZOBACZ TAKŻE: Liga japońska: Michał Kubiak nadal kontuzjowany. Efektowany powrót Bartosza Kurka

 

Równie wybitnymi osobistościami może pochwalić się Sir Sicoma Monini Perugia. Od trzech lat liderem zespołu jest reprezentant Polski i najlepszy siatkarz świata - Wilfredo Leon, a na ławce trenerskiej włoskiego klubu zasiada selekcjoner polskiej kadry - Vital Heynen. Nie można zapominać także o takich postaciach jak Dragan Travica, Aleksandar Atanasijević czy młody i ogromnie utalentowany Oleg Płotnicki. To wszystko sprawia, że mecze Lube i Perugii gwarantują wysoki poziom, a siatkarskim kibicom nie pozostaje nic innego jak tylko podziwiać najlepszych zawodników na świecie.

 

Transmisja meczu siatkarskiej Ligi Mistrzów: Cucine Lube Civitanova - Sir Sicoma Monini Perugia o godz. 20:30 w Polsacie Sport Extra.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie