Finał Pucharu TAURON 1. Ligi: BBTS Bielsko-Biała - BKS Visła Bydgoszcz. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Finał Pucharu TAURON 1. Ligi: BBTS Bielsko-Biała - BKS Visła Bydgoszcz. Transmisja w Polsacie Sport
Fot. TAURON 1. Liga
BBTS Bielsko-Biała i BKS Visła Bydgoszcz zmierzą w meczu finałowym o Puchar TAURON 1. Ligi.

BBTS Bielsko-Biała i BKS Visła Bydgoszcz zmierzą się w drugim meczu finałowym Pucharu TAURON 1. Ligi. W rywalizacji do dwóch zwycięstw jedną wygraną na koncie mają siatkarze BBTS-u, więc już w czwartek mogą świętować zdobycie pucharu. Bydgoszczanie nie zamierzają się jednak łatwo poddawać. Transmisja meczu BBTS Bielsko-Biała - BKS Visła Bydgoszcz o godz. 20:30 w Polsacie Sport.

Przed nami drugi mecz finałowy Pucharu TAURON 1. Ligi Mężczyzn. Rozgrywki w sezonie 2020/21 są już drugą edycją turnieju, w którym biorą udział zespoły drugiej klasy rozgrywkowej. Jako pierwsi historyczne trofeum w sezonie 2019/2020 zdobyli siatkarze BBTS-u Bielsko-Biała, którzy dwukrotnie pokonali Lechię Tomaszów Mazowiecki. Tym razem bielscy zawodnicy mają okazję powtórzyć swoje osiągnięcie, bowiem zmierzą się w drugim meczu finałowym Pucharu TAURON 1. Ligi.


ZOBACZ TAKŻE: Exact Systems Norwid Częstochowa zorganizuje turniej im. Lecha Kaczyńskiego


Rywalem BBTS-u będzie BKS Visła Bydgoszcz, a więc rywal, który potrafi napsuć sporo krwi. Bydgoscy siatkarze zajmują trzecie miejsce w tabeli z dwunastoma zwycięstwami na koncie i tylko jedną porażką. To imponujący bilans, który może budzić postrach w szeregach rywali, a duży wkład w grę zespołu z Bydgoszczy ma Patryk Strzeżek. Atakujący zdobył już 134 punkty w całych rozgrywkach, więc powinien być sporym wsparciem dla swojej ekipy także podczas finałowego spotkania. Czy bydgoszczanie zaprezentują się na tyle dobrze, aby przedłużyć serię finałowych meczów?


Transmisja meczu finałowego Pucharu TAURON 1. Ligi: BBTS Bielsko-Biała - BKS Visła Bydgoszcz o godz. 20:30 w Polsacie Sport.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie