Lundberg vs. Jovanovič, czyli starcie mistrza z czwartą drużyną EBL. Transmisja w Polsacie Sport News

Koszykówka
Lundberg vs. Jovanovič, czyli starcie mistrza z czwartą drużyną EBL. Transmisja w Polsacie Sport News
PAP

Zastal Enea BC Zielona Góra w czwartek zagra z bardzo dobrze radzącym sobie w tym sezonie Energa Basket Ligi WKS Śląskiem Wrocław. Czy zespół z Dolnego Śląska pokusi się o niespodziankę? Transmisja od 17:30 w Polsat Sport News.

Drużyna Żana Tabaka znów ma za sobą bardzo pracowity tydzień. Najpierw w Energa Basket Lidze pokonała PGE Spójnię Stargard, a później poradziła sobie w Lidze VTB z BC Astana z Kazachstanu. WKS Śląsk z kolei musiał ostatnio uznać wyższość Enea Astorii Bydgoszcz, mimo że praktycznie przez 30 minut kontrolował wydarzenia na parkiecie.

ZOBACZ TAKŻE: Rozlosowano pary ćwierćfinałowe Suzuki Pucharu Polski!

 

Jednym z najważniejszych graczy Zastalu Enei niezmiennie jest Iffe Lundberg - to on trafia kluczowe rzuty w meczu i wie, kiedy musi brać odpowiedzialność zespołu na siebie. W najbliższym spotkaniu będzie rywalizować ze Strahinją Jovanoviciem - Serb świetnie penetruje na kosz i jest liderem Śląska - średnio w meczu rzuca ponad 15 punktów.

 

ZOBACZ TAKŻE: EBL: Polski Cukier świetny w drugiej połowie, pokonał Kinga


Ciekawie zapowiada się również pojedynek Aleksander Dziewa - Geoffrey Grosell. Sporo w tym meczu może zależeć również od strzelców takich jak Kyle Gibson oraz Elijah Stewart. Czy okażą się lepsi od Krisa Richarda oraz Marcela Ponitki?

 

Transmisja spotkania Zastal Enea BC Zielona Góra - WKS Śląsk Wrocław w czwartek o 17:30 w Polsat Sport News.

pez, PLK.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze