PlusLiga: MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn. Transmisja w Polsacie Sport
Fot. PAP
Indykpol AZS Olsztyn pojedzie do Będzina na mecz z miejscowym MKS-em.

MKS Będzin i Indykpol AZS Olsztyn zmierzą się w meczu 18. kolejki PlusLigi. Obie drużyny znajdują się w dolnej części tabeli, więc punkty zdobyte w meczu z bezpośrednim rywalem mogą okazać się niezwykle cenne na koniec sezonu. Transmisja meczu MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn o godz. 17:30 w Polsacie Sport.

Czas na sobotę z PlusLigą. Po hicie kolejki, w którym zagrają ZAKSA Kędzierzyn-Koźle oraz Trefl Gdańsk czeka nas równie ciekawy pojedynek, który może namieszać w dolnej części tabeli. O godz. 17:30 zmierzą się MKS Będzin i Indykpol AZS Olsztyn. Obie drużyny nie mają za sobą najlepszej passy. Siatkarze z Będzina przegrali w ostatniej kolejce z Jastrzębskim Węglem nawiązując walkę tylko w jednym wygranym secie. Ani jednego seta nie ugrał za to Indykpol AZS Olsztyn w ostatnim spotkaniu z PGE Skrą Bełchatów. Tym razem każdy liczy na zwycięstwo w sobotnim meczu, więc czeka nas zacięty pojedynek. Kto będzie decydującym zawodnikiem w tym starciu?

 

ZOBACZ TAKŻE: Pewne zwycięstwo Aluronu w Suwałkach


Jednym z najlepiej prezentujących się siatkarzy w barwach MKS-u Będzin jest Rafał Faryna. Atakujący drużyny jest trzecim najlepiej punktującym w całej lidze i to na nim opiera się ofensywa podopiecznych trenera Jakuba Bednaruka. Nie można jednak zapominać o wsparciu jakie daje mu przyjmujący Rafał Sobański.

 

ZOBACZ TAKŻE: Nowe wyzwanie Dawida Murka. Sprawdzi się w najbliższym meczu


W Indykpolu AZS Olsztyn warto zwrócić uwagę na Rubena Schotta i niezwykle doświadczonego Wojciecha Żalińskiego. Dwaj siatkarze są filarami w przyjęciu olsztyńskiego zespołu i z pewnością odcisną swój ślad na dyspozycji swojej drużyny.


Transmisja meczu MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn o godz. 17:30 w Polsacie Sport.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie