PlusLiga: Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów. Relacja i wynik na żywo

Jastrzębski Węgiel podejmie PGE Skrę Bełchatów w przedświątecznym hicie PlusLigi. Przed gospodarzami niezwykle trudne spotkanie, bowiem w meczu z klasowym rywalem będą chcieli zmazać plamę po fatalnej porażce z beniaminkiem. Relacja i wynik na żywo meczu Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów od godz. 17:30 na Polsatsport.pl.

Przed nami batalia, która urosła już do miana pewnego klasyka. W pojedynku drużyn, które od lat zajmują najwyższe miejsca w PlusLidze zmierzą się PGE Skra Bełchatów i Jastrzębski Węgiel, choć w tym roku ten zwykle wyrównany pojedynek ma już swojego faworyta. Są nim goście, którzy w swoim ostatnim meczu pokonali 3:2 VERVĘ Warszawa ORLEN Paliwa. Siatkarze z Jastrzębia-Zdroju nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa, co przyznał sam trener Luke Reynolds, a ich forma ma wciąż rosnąć.

Nieco gorzej w ostatnim czasie prezentują się siatkarze PGE Skry Bełchatów. Zespół z województwa łódzkiego co prawda urwał dwa sety niepokonanej ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle, ale wcześniej zaliczył wpadkę z Cuprum Lubin, a następnie przegrał z beniaminkiem Stalą Nysa w trzech szybkich setach. Bełchatowianie chcą jak najszybciej zmazać plamę po tej porażce i choć muszą to zrobić w meczu z niezwykle groźnym rywalem, to chyba nikt nie ma wątpliwości, że w środę zrobią wszystko.

Relacja i wynik na żywo meczu Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów od godz. 17:30 na Polsatsport.pl.