PlusLiga: Klemen Cebulj nabawił się kontuzji

Klemen Cebulja

W meczu 16. kolejki PlusLigi Projekt Warszawa podejmował Asseco Resovię Rzeszów. W trzecim secie groźnie wyglądającej kontuzji nabawił się Klemen Cebulj.

Resovia przyjechała do Warszawy jako trzecia drużyna tabeli. Rzeszowianie nie tracą z zasięgu oczu dwóch najlepszych ekip w lidze - Jastrzębskiego Węgla i Aluron CMC Warty Zawiercie. Przed rozpoczęciem meczu z Projektem strata wynosiła odpowiednio cztery i trzy punkty.

Warszawianie plasują się z kolei w dolnej połowie tabeli. Przebieg meczu wskazywał na różnicę klas - dwa pierwsze sety goście wygrali do 13 i 16. W trzeciej odsłonie także pewnie zmierzali po zwycięstwo. Przy stanie 10:4 dla rzeszowian nieszczęśliwej i bardzo groźnie wyglądającej kontuzji nabawił się Klemen Cebulj.

Słoweniec ruszył do zaserwowanej piłki, która po drodze odbiła się od siatki. Zrobił jednak na tyle niefortunny ruch, że w nienaturalny sposób wygięła się jego stopa. Siatkarz natychmiast opuścił plac gry. Na dokładną diagnozę trzeba będzie jednak poczekać.

Ostatecznie przyjezdni wygrali w trzecim secie do 17, a całe spotkanie w stosunku 3:0.