Magazyn #7strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Siatkówka
Magazyn #7strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport
Magazyn #7strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

W kolejnym odcinku magazynu siatkarskiego #7strefa rozmawiać będziemy głównie o... kłopotach. W ligowych rozgrywkach (nie tylko w Polsce) mamy obecnie ogromne zamieszanie, którego przyczyną jest pandemia koronawirusa. Kibice dowiedzą się, jak kluby radzą sobie w tym wyjątkowym czasie. Porozmawiamy też z trenerem zespołu nadspodziewanie dobrze radzącego sobie w PlusLidze. Magazyn #7strefa w Polsacie Sport i Polsatsport.pl w piątek od godziny 16:00.

Przekładane mecze, długie przerwy w treningach, zajęcia w zdekompletowanym składzie i gra przy pustych trybunach. Tak obecnie wygląda siatkarska rzeczywistość. W programie sprawdzimy, jak w tych trudnych czasach radzą sobie kluby PlusLigi i Tauron Ligi. Gościć będziemy m.in. w Asseco Resovii, Developresie SkyRes Rzeszów i E.Leclerc Moya Radomce Radom. Przejrzymy też klubowe kalendarze oraz terminarze PlusLigi, TAURON Ligi i Pucharu Polski. Te robią się coraz bardziej napięte. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Artur Szalpuk poznał diagnozę! (WIDEO)

 

W Magazynie #7strefa sprawdzimy także, co wydarzyło się na ligowych parkietach w ostatnim tygodniu. Widzowie zobaczą i usłyszą wywiad Tomasza Swędrowskiego z trenerem Grzegorzem Słabym. Jego podopieczni z GKS-u Katowice spisują się w tym trudnym sezonie nad wyraz dobrze i są największą niespodzianką rozgrywek PlusLigi.

 

Magazyn #7strefa w piątek od godziny 16:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Gośćmi Krzysztofa Wanio będą Wojciech Drzyzga i Kamil Drąg.

WŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie