TAURON Liga: Radomka Radom - Grot Budowlani Łódź i BKS Bielsko-Biała - Chemik Police. Transmisje w Polsacie Sport

Siatkówka
TAURON Liga: Radomka Radom - Grot Budowlani Łódź i BKS Bielsko-Biała - Chemik Police. Transmisje w Polsacie Sport
Fot. CyfraSport
Mecz Grot Budowlanych Łódź z Radomką Radom z listopada 2019 roku. Na zdjęciu Julia Twardowska (z lewej) oraz Marharyta Aziziva i Sonia Kubacka (z prawej).

W piątkowym meczu TAURON Ligi siatkarki Grot Budowlanych Łódź zagrają na wyjeździe z drużyną E.LECLERC MOYA Radomka Radom. Oba zespoły znajdują się w czołówce tabeli i wydają się głównymi rywalkami Developresu w wyścigu o pierwsze miejsce po sezonie zasadniczym. W innym spotkaniu BKS BOSTIK Bielsko-Biała zagra z Grupą Azoty Chemik Police. Transmisje z obu meczów w Polsacie Sport.

Zarówno E.LECLERC MOYA Radomka Radom, jak i Grot Budowlani Łódź w tabeli TAURON Ligi mają po 31 punktów i po trzy punkty straty do lidera - Developres SkyRes Rzeszów, który w obecnym sezonie jest najlepszym zespołem w lidze i głównym kandydatem na nowego mistrza Polski, jednak w środę stracił punkt w meczu z Jokerem Świecie, co sprawiło, że mocniej poczuli oddech konkurentów w tabeli.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kolejna siatkarka opuściła Enea PTPS Piła! Przeniosła się do Chemika Police

 

Każde z pięciu poprzednich starć Radomki z Budowlanymi kończyło się w piątym secie. Wszystko wskazuje na to, że piątkowe spotkanie również będzie bardzo zacięte. Pozycja lidera w tabeli zespołu Developres SkyRes Rzeszów na razie pozostaje jednak niezagrożona, bo ma lepszy bilans setów niż druga i trzecia drużyna w tabeli, a to one - w przypadku równej liczby punktów - decydują o wyższej lokacie. Poza tym Developres ma rozegrane o jedno spotkanie mniej niż drużyny z Radomia i Łodzi.

 

W drugim piątkowym meczu TAURON Ligi BKS BOSTIK Bielsko-Biała zmierzy się z Grupą Azoty Chemik Police. Po trudnym początku sezonu drużyna z Polic musi ścigać czołówkę TAURON Ligi. Siatkarki prowadzone przez Ferhata Akbaşa zajmują obecnie szóstą pozycję (mając 23 punkty). Jeśli wygrają z BKS-em BOSTIK Bielsko-Biała to wyprzedzą ekipę z Pogórza Śląskiego, która zajmuje piąte miejsce (z 25 punktami na koncie).

 

Transmisja meczu E.LECLERC MOYA Radomka Radom - Grot Budowlani Łódź o godz. 17:30 w Polsacie Sport, a meczu BKS BOSTIK Bielsko-Biała - Grupa Azoty Chemik Police o godz. 20:30.

 

MB, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie