Gala Mistrzów Sportu: Tak prezentowały się gwiazdy. Anna Lewandowska, Ewa Bilan-Stoch i inni (ZDJĘCIA)

Inne
Gala Mistrzów Sportu: Tak prezentowały się gwiazdy. Anna Lewandowska, Ewa Bilan-Stoch i inni (ZDJĘCIA)
fot. Polsat Sport
Iga Świątek i Robert Lewandowski

Za nami 86. edycja Plebiscytu Przeglądu Sportowego i Polsatu na Najlepszego Sportowca Roku. Tym, który zdaniem głosujących zasłużył na pierwsze miejsce za 2020 rok został Robert Lewandowski. Drugie miejsce zajęła Iga Świątek, a podium uzupełnił Kamil Stoch. Wśród uczestników Gali Mistrzów Sportu nie brakowało gwiazd.

Robert Lewandowski po raz drugi w historii wygrał Plebiscyt Przeglądu Sportowego. Po raz pierwszy triumfował w 2015 roku, trzykrotnie zajął drugą lokatę (2016, 2017, 2019). Po raz pierwszy w dziesiątce znalazł się w plebiscycie za rok 2011, zajął wówczas dziesiąte miejsce. Od tego czasu nieprzerwanie, dziesięć razy z rzędu plasował się wśród dziesięciu czołowych sportowców Polski.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

 

W 2020 roku Lewandowski wraz z Bayernem Monachium wygrał: Ligę Mistrzów, Superpuchar Europy, mistrzostwo, Puchar i Superpuchar Niemiec. Był królem strzelców Ligi Mistrzów, Bundesligi oraz Pucharu Niemiec. 32-letni kapitan reprezentacji Polski odebrał również wiele nagród indywidualnych za miniony rok, został m.in. uznany Piłkarzem Roku FIFA.

 

Jak zaprezentowały się inne gwiazdy? O tym na kolejnych stronach.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze