Losowanie Tauron Pucharu Polski kobiet. Magazyn #7strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Siatkówka
Losowanie Tauron Pucharu Polski kobiet. Magazyn #7strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport
Losowanie Tauron Pucharu Polski kobiet. Magazyn #7strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Pora na kolejny odcinek magazynu siatkarskiego #7Strefa, a w nim losowanie Tauron Pucharu Polski kobiet! Pod nadzorem komisji z Polskiej Ligi Siatkówki poznamy pary 1/8 finału, który zostanie rozegrany w dniach 20-21 lutego w Nysie.

Wyniki losowania skomentują goście Krzysztofa Wanio czyli prezes PLS Artur Popko oraz dwukrotna zdobywczyni Pucharu Polski Joanna Kaczor.

Wcześniej omówimy bieżące wydarzenia PlusLigi na czele ze środowym hitem w Bełchatowie, w którym pięćsetny ligowy występ zaliczył rozgrywający Asseco Resovii Paweł Woicki.

 

Z tej okazji porozmawiamy z trzema siatkarzami, którzy rozegrali najwięcej meczów w lidze mistrzów świata a więc Michałem Ruciakiem, wspomnianym Woickim oraz Mariuszem Wlazłym.

 

Zobacz także: 500. występ Pawła Woickiego. Rozgrywający wygrał w jubileuszowym spotkaniu

 

Jak co tydzień wybierzemy też najładniejsze akcje minionego tygodnia, ale o tym, która rzeczywiście była wyjątkowa, zadecydują nasi widzowie i czytelnicy, biorąc udział w internetowej sondzie.

 

Programu nie mogą wreszcie przegapić sympatycy siatkówki plażowej, którzy trzymają kciuki za powrót legendarnych Starych Jabłonek do kalendarza cyklu World Tour. Czy tak się stanie i jeżeli tak to kiedy? Na te pytania odpowie wieloletni dyrektor turniejów nad jeziorem Szeląg Mały czyli Tomasz Dowgiałło.

 

Magazyn #7strefa w piątek od godziny 16:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

 

NP, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze