Ogromne zamieszanie w meczu PlusLigi! Czerwone kartki i wykluczony trener (WIDEO)

Ogromne zamieszanie w meczu PSG Stal Nysa – Cerrad Enea Czarni Radom.

Do sporego zamieszania doszło w meczu 19. kolejki PlusLigi, w którym PSG Stal Nysa podejmowała Cerrad Enea Czarnych Radom. Na początku trzeciego seta zaiskrzyło pod siatką. Arbiter pokazał siatkarzom obu ekip czerwone kartki, wykluczył też do końca seta trenera radomian Pawła Woickiego.

Przy stanie 8:7 w trzecim secie doszło do zamieszania pod siatką. Zawodnicy obu zespołów nie utrzymali nerwów na wodzy. Arbiter zareagował czerwonymi kartkami, co zmieniło rezultat na 9:8.

Za nerwowe dyskusje z arbitrami został również ukarany Paweł Woicki. Trener Cerrad Enea Czarnych Radom obejrzał żółtą i czerwoną kartkę i do końca seta nie mógł prowadzić swej drużyny.