PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Ślepsk Malow Suwałki. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Ślepsk Malow Suwałki zmierzą się w meczu 21. kolejki PlusLigi. Zdecydowanym faworytem są niepokonani dotąd gospodarze, ale suwałczanie z pewnością postarają się sprawić niespodziankę wyżej notowanym kędzierzynianom. Relacja i wynik na żywo meczu Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Ślepsk Malow Suwałki od godz. 17:30 na Polsatsport.pl.

Czas na kolejny mecz niezatrzymanej w tym sezonie ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Po zdeklasowaniu Cerrad Enea Czarnych Radom na wyjeździe kędzierzynianie podejmą Ślepsk Malow Suwałki. Co może pokazać drużyna gości w meczu z faworytem?


ZOBACZ TAKŻE: Ostre słowa Alekno: Bednorz gra obrzydliwie! Z takim zawodnikiem niczego nie wygramy


Przede wszystkim suwalczanie będą mogli udowodnić, że dobrze przepracowali okres świąteczno-noworoczny. Ostatnim spotkaniem podopiecznych Andrzeja Kowala był wygrany mecz z Cuprum Lubin rozegrany 22 grudnia. Od tego czasu drużyna z północno-wschodniej części kraju poprawiała swoje mankamenty podczas sparingów i treningów, więc pierwszym sprawdzianem w boju będzie dopiero rywalizacja z ZAKSĄ.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kubański bombardier doda werwy Vervie Warszawa?


Trudno o bardziej wymagające zadanie na początek noworocznej przygody z PlusLigą. Kiedy mogłoby się wydawać, że po siedemnastu spotkaniach bez porażki kryzys niechybnie musi się pojawić, drużyna z Kędzierzyna-Koźla jeszcze bardziej podkręciła obroty. W ostatnim meczu z Cerrad Enea Czarnymi Radom rywale mogli się tylko przyglądać koncertowej grze kędzierzynian, a tuż po meczu gruchnęła informacja o zakończeniu współpracy z trenerem Robertem Pryglem. Miejsce Andrzeja Kowala w Suwałkach wydaje się o wiele bezpieczniejsze, a ewentualna porażka nie powinna szczególnie zagrozić posadzie szkoleniowca. Co w przypadku wygranej? Tu już chyba można śmiało mówić o premii dla całej drużyny. Wszystko jednak rozstrzygnie się na parkiecie.


Relacja i wynik na żywo meczu Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Ślepsk Malow Suwałki od godz. 17:30 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze