TAURON Liga: ŁKS Commercecon Łódź - #VolleyWrocław. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
TAURON Liga: ŁKS Commercecon Łódź - #VolleyWrocław. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport
W niedzielny wieczór ŁKS Commercecon Łódź podejmie we własnej hali #VolleyWrocław.

W niedzielny wieczór ŁKS Commercecon Łódź podejmie we własnej hali #VolleyWrocław. Drużyna prowadzona przez trenera Michala Maska będzie teoretycznym faworytem spotkania 17. kolejki TAURON Ligi, bowiem zespoły dzieli sześć miejsc w tabeli. Transmisja meczu ŁKS Commercecon Łódź - #VolleyWrocław w Polsacie Sport.

Ostatnie mecze obie ekipy rozegrały w ramach 1/8 Pucharu Polski. Łodzianki pokonały 3:1 Energę MKS Kalisz, natomiast wrocławianki zwyciężyły z pierwszoligową San-Pajdą Jarosław, ale udało się im to dopiero po walce w tie-breaku.

 

Dla Łódzkich Wiewiór niedzielny mecz będzie jednym z wielu w styczniowo-lutowym maratonie. Czy jednocześnie będzie to okazja do przećwiczenia pewnych rozwiązań przed np. turniejem Ligi Mistrzyń? Ta odbędzie się już niebawem, bo 2- 4 lutego. – To, co musimy przećwiczyć, to trener wie i przekaże nam odpowiednie instrukcje. My musimy te instrukcje wykonać. Jedyne co nas, jako siatkarek, powinno teraz interesować to jak najlepsze przygotowanie się psychiczne i fizyczne do tego niedzielnego spotkania. Nie mamy w głowach trybu oszczędnościowego ani testowego – zapowiedziała libero ŁKS.

 

Zobacz także: Kibice ŁKS Commercecon Łódź wracają na trybuny!

 

Po 16 kolejkach łodzianki zajmują 4. lokatę w tabeli TAURON Ligi, a wrocławianki 10. Mimo że faworytkami spotkania są siatkarki trenera Maska, to te Dawida Murka chcą się oddalić od strefy spadkowej i do rywalizacji z Łódzkimi Wiewiórami podejdą w pełni skoncentrowane.

 

 

Transmisja meczu ŁKS Commercecon Łódź - #VolleyWrocław od godz. 20.30 w Polsacie Sport.

NP, Polsat Sport, lkscommerceconlodz.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie