To już koniec Kamila Grosickiego w West Bromwich Albion? Może odejść za darmo

Piłka nożna
To już koniec Kamila Grosickiego w West Bromwich Albion? Może odejść za darmo
fot. PAP
Dni Kamila Grosickiego w WBA są już policzone?

Wszystko wskazuje na to, że przygoda Kamila Grosickiego w Premier League w barwach West Bromwich Albion niedługo dobiegnie końca. Jak podaje portal Meczyki.pl, reprezentant Polski jest niechcianym zawodnikiem, którego klub będzie chciał pozbyć się nawet za darmo.

Grosicki trafił do WBA wiosną 2019 roku i rozegrał dla tego zespołu 14 spotkań, świętując jednocześnie awans do Premier League. W najwyższej klasie rozgrywkowej Polak stracił jednak miejsce w składzie, będąc najczęściej wysyłanym na trybuny. W ostatnim okresie 32-latek zaczął prezentować się częściej na murawie i wydawało się, że może na stałe zagościć w podstawowej jedenastce.

 

Wiele wskazuje na to, że to jednak miłe złego początki. Klub nie jest chętny dalej współpracować z Grosickim i będzie chciał oddać Polaka nawet za darmo. Jego ostatnie występy miały rzekomo jedynie stanowić zachętę dla innych drużyn, potencjale zainteresowanych pozyskaniem doświadczonego pomocnika.

 

ZOBACZ TAKŻE: Manchester City odzyskał prowadzenie w Premier League. Drużyna Kamila Grosickiego rozbita

 

Grosicki w tym sezonie wystąpił w zaledwie czterech meczach. To spory problem w kontekście zbliżającego się turnieju mistrzostw Europy. Polak do WBA trafił z Hull City, w którym spędził niespełna cztery sezony. Wcześniej występował m.in. w Rennes oraz Sivassporze.

 

West Bromwich Albion po 20 rozegranych meczach plasuje się na przedostatnim miejscu w Premier League. Kontrakt Grosickiego z WBA wygasa w czerwcu tego roku.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze