PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - MKS Będzin. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Aluron CMC Warta Zawiercie i MKS Będzin spotkają się w meczu 23. kolejki PlusLigi. Faworytem tego spotkania są gospodarze, ale nie jest wykluczone, że będzinianie napsują im sporo krwi i ostatecznie sprawią niespodziankę. Relacja i wynik na żywo meczu Aluron CMC Warta Zawiercie - MKS Będzin od godz. 20:30 na Polsatsport.pl.

Czas na piątkowe emocje z PlusLigą. Tym razem w rolach głównych wystąpią ekipy Aluronu CMC Warty Zawiercie i MKS-u Będzin. Obie drużyny walczą o skrajnie różne cele w tym sezonie, ale nie zmienia to faktu, że obie muszą walczyć o pełną pulę w piątkowym starciu.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wybierz najlepszą akcję tygodnia w PlusLidze! (SONDA)


Zawiercianie zajmują piąte miejsce w tabel i zdobyli do tej pory 33 punkty w 19 rozegranych meczach. Wygrana z będzińskim zespołem umocniłaby wysoką lokatę Aluronu oraz zapewniłaby większy komfort w przygotowaniach do fazy play-off.

 

ZOBACZ TAKŻE: Sportowe spadki i awanse w PlusLidze gwarantują emocje


Każdy mecz o życie gra za to MKS Będzin. Dotychczas będzinianie rozegrali 21 spotkań, ale wygrali zaledwie dwa z nich. Drużyna Jakuba Bednaruka z 6 punktami na koncie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli Plusligi, a do przedostatniej Stali Nysa traci aż dziesięć oczek. O uniknięcie spadku będzie bardzo trudno, ale wszystko wciąż w rękach podopiecznych Jakuba Bednaruka.


Relacja i wynik na żywo meczu Aluron CMC Warta Zawiercie - MKS Będzin od godz. 20:30 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze