FEN 32: Transmisja PPV. Gdzie obejrzeć w TV i stream online? Cena PPV

Sporty walki
FEN 32: Transmisja PPV. Gdzie obejrzeć w TV i stream online? Cena PPV
fot. FEN
Transmisja gali FEN 32 w PPV

W sobotę odbędzie się FEN 32! W walce wieczoru o pas kategorii lekkiej zmierzą się Mateusz Rębecki i Jose Barrios. Transmisja FEN 32 w systemie PPV. Gdzie i jak obejrzeć galę? Jak zamówić dostęp? Sprawdźcie szczegóły transmisji TV i streamu online FEN 32!

Na gali FEN 32 dojdzie do dziewięciu pojedynków. W walce wieczoru zmierzą się Rębecki i Torres. "Chińczyk", który jest niepokonany od dziewięciu pojedynków, wraca do klatki po ponad półrocznej przerwie. Będzie to jego szósta obrona mistrzowskiego pasa. Tym razem zmierzy się z Barriosem, który wygrał jedenaście z dwunastu pojedynków. Między bohaterami walki wieczoru zaiskrzyło podczas ceremonii ważenia. - Widać, że ewidentnie mnie lekceważy, nie chciał się nawet na mnie spojrzeć. Pokazał dziwny gest, że mnie nie widzi i po prostu się sfrustrowałem, tak wyszło - tłumaczył Rębecki.

 

W co-main evencie FEN dojdzie do starcia Wojciecha Janusza z Marcinem Łazarzem. Będą to derby zachodniej części Pomorza i jednocześnie rewanż za pojedynek z listopada 2016 roku. Wtedy lepszy okazał się Łazarz. Ciekawie zapowiada się także starcie Szymona Bajora z Ednaldo Oliveirą. 32-latek cały czas myśli o mistrzowskim pasie w kategorii ciężkiej i chciałby popsuć humor swojemu rywalowi, który w piątek obchodził 37. urodziny. Na ceremonii ważenia podarował mu tort, jednak w sobotę z pewnością nie będzie tak miło. - Chciałem pokazać przeciwnikowi z Brazylii, czym jest polska gościnność. Wspólnie z właścicielem organizacji FEN Pawłem Jóźwiakiem stwierdziliśmy, że będzie to miły gest i długo się nie zastanawialiśmy - powiedział Bajor.

 

Na gali FEN 32 dojdzie także do walk Szymon Dusza vs Roland Cambal, Rafał Lewoń vs Piotr Walawski, Cezary Oleksiejczuk vs Djamil Chan, Piotr Kuberski vs Mateusz Strzelczyk, Mikołaj Lewandowski vs Wojciech Kawa i Bartosz Szewczyk vs Akhmed Salamov.

Karta walk FEN 32

70,3 kg, MMA: Mateusz Rębecki (11-1, 6 KO, 4 SUB) - Jose Barrios (11-1, 7 KO, 2 SUB) - walka o pas mistrzowski FEN w kategorii lekkiej. 

93,0 kg, MMA: Wojciech Janusz (10-5, 3 KO, 4 SUB) - Marcin Łazarz (12-7, 2 KO, 4 SUB)
120,2 kg, MMA: Szymon Bajor (21-9, 9 KO, 9 SUB) - Ednaldo Oliveira (21-7-1 NC, 11 KO, 2 SUB)
80,0 kg, MMA: Szymon Dusza (9-5, 7 KO, 1 SUB) - Roland Cambal (14-10, 7 KO, 3 SUB)
83,9 kg, MMA: Rafał Lewoń (14-10, 5 KO, 7 SUB) - Piotr Walawski (8-6-1, 2 KO, 3 SUB) 
77,1 kg, MMA: Cezary Oleksiejczuk (5-2, 2 KO, 2 SUB) - Djamil Chan (15-8, 12 KO, 1 SUB)
83,9 kg, MMA: Piotr Kuberski (7-1, 5 KO) - Mateusz Strzelczyk (9-9, 2 KO, 2 SUB)
70,3 kg, MMA: Mikołaj Lewandowski (0-0) - Wojciech Kawa (0-1)
93,0 kg, MMA: Bartosz Szewczyk (0-0) - Akhmed Salamov (1-0, 1 SUB)

 

Cena PPV na FEN 32: LOTOS Fight Night to 40 złotych. Wyłącznie na platformie FENMMA.tv wydarzenie można będzie obejrzeć w ciągu 24 godzin od momentu zakończenia gali.

FEN 32 w Cyfrowym Polsacie

Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej (EVOBOX STREAM) mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w cenie 40 złotych. Zamówienia można składać za pomocą jednego z czterech kanałów:

  • przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
  • w internetowym Centrum Obsługi Klienta na icok.cyfrowypolsat.pl,
  • w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50,
  • w aplikacji Sklep – dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej.

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 17.30 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.

 

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:

  • portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu (forma niedostępna dla usługi telewizji internetowej),
  • przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
  • e-płatności,
  • BLIK-a – dla zakupu poprzez aplikację Sklep w telewizji internetowej.

FEN 32 w IPLI

Galę FEN 32 na żywo i w Full HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA – na www.ipla.pl oraz dzięki aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS, a także wybranych Smart TV oraz Apple TV. Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne dla użytkowników na całym świecie w cenie 40 złotych. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.pl, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą, przelewem lub BLIK-iem.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie