PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Siatkarze Cerrad Enea Czarnych Radom w niedzielę zagrają ostatni mecz domowy w rundzie zasadniczej rozgrywek PlusLigi. Zespół Dimy Skoryy zmierzy się tym razem z zespołem Jastrzębskiego Węgla. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Ekipa Jastrzębskiego Węgla to aktualnie wicelider rozgrywek w siatkarskiej ekstraklasie. Jastrzębianie w sezonie 2020/2021 zapisali na swoim koncie 18. zwycięstw i zaledwie 5. porażek. Drużyna prowadzona przez włoskiego szkoleniowca Andreę Gardiniego przed meczem w hali MOSiR w Radomiu, 16 lutego zmierzyła się w ćwierćfinale Pucharu Polski. Przeciwnikiem Jastrzębian był pierwszoligowy BKS Visła Bydgoszcz. Wicelider rozgrywek PlusLigi zdeklasował zespół z Tauron I Ligi, wygrywając bez straty seta.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kolejny siatkarz zostaje w ZAKSIE 


Radomianie do meczu z Jastrzębskim Węglem przystąpią po serii porażek. Cerrad Enea Czarni ostatni triumf zanotowali 17 stycznia, kiedy to pokonali ekipę MKS Będzin. W trzech kolejnych potyczkach Wojskowi musieli uznać wyższość: VERVY Warszawa ORLEN Paliwa, PGE Skry Bełchatów oraz Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Mecz Cerrad Enea Czarnych Radom z Jastrzębskim Węglem będzie przedostatnim w rundzie zasadniczej PlusLigi sezonu 2020/2021. Po starciu w hali MOSiR, Wojskowi na początku marca pojadą do Katowic, gdzie zmierzą się z miejscowym GKS. Zespół Dimy Skorry wciąż ma matematyczne szanse na zajęcie 10. miejsca na koniec rundy zasadniczej. Aby tak się stało muszą liczyć nie tylko na siebie i zdobycz punktową w zbliżających się pojedynkach, ale też na korzystne wyniki innych pojedynków. Niestety radomianie muszą się również mieć na baczności, by nie stracić przewagi punktowej nad przedostatnim zespołem - Stalą Nysa. Aktualnie Wojskowi mają dwa "oczka" przewagi.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Cerrad Enea Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel od godziny 17.30 na Polsatsport.pl.

agb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie