Zmierzch Napoli? "Niedawno grali w Lidze Mistrzów, teraz człapią po boisku"

Piłka nożna
Zmierzch Napoli? "Niedawno grali w Lidze Mistrzów, teraz człapią po boisku"
fot. PAP
Piotr Zieliński, pomocnik Napoli.

Jeszcze niedawno grali w Lidze Mistrzów, teraz rywalizują w Lidze Europy jednak ostatni mecz nie napawa optymizmem. Czy to zmierzch Napoli, w barwach którego rywalizuje pomocnik Piotr Zieliński? Nad tą kwestią rozprawiali eksperci w magazynie Cafe Futbol.

- Czy to drużyna, która w takiej konstrukcji więcej nie pociągnie, nie ma radości z gry? A Piotr Zieliński jest kluczowym elementem tej układanki - przypomniał prowadzący studio Przemysław Iwańczyk.


Z odpowiedzią przyszedł Cezary Kowalski. - Uważam, że Piotr to jeden z najlepiej wyszkolonych technicznie polskich zawodników. Teoretycznie ma wszystko, żeby był graczem na bardzo wysokim poziomie, ale cały czas nie może zrobić tego kroku i kto wie, czy ewentualna zmiana klubu nie byłaby dla niego korzystna - przyznał.

 

ZOBACZ TAKŻE: "W czterech ostatnich meczach było u mnie widać braki fizyczne"


W pierwszym spotkaniu 1/16 finału Ligi Europy SSC Napoli przegrało na wyjeździe z Granadą 0:2 i przed rewanżem na własnym terenie nie będzie mieć łatwego zadania.


- Napoli to ekipa, która niedawno grała w Lidze Mistrzów, a teraz człapią po boisku i tam nie ma gotowych rozwiązań. Wydaje się, że z dnia na dzień to się nie zmieni. Być może Arkadiusz Milik dobrze zrobił, uciekając z Neapolu - dodał Kowalski. Przypomnijmy, że pod koniec stycznia reprezentant Polski zamienił włoską drużynę na francuską Olympique Marsylia.


Nie tylko ekspert Polsatu Sport wyrażał się niepochlebnie na temat drużyny Zielińskiego.  


- Jak się patrzy na Napoli, to trener robi więcej kilometrów na boisku, niż zawodnicy - stwierdził były piłkarz i trener Marek Chojnacki, a wszyscy wybuchnęli śmiechem.


Fragment Cafe Futbol w załączonym materiale wideo.

 

agb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie