EBL: MKS Dąbrowa Górnicza - Pszczółka Start Lublin. Transmisja w Polsacie Sport

Koszykówka
EBL: MKS Dąbrowa Górnicza - Pszczółka Start Lublin. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

MKS Dąbrowa Górnicza nie ma już miejsca na potknięcia, jeśli chce włączyć się do walki o play-off Energa Basket Ligi. Pszczółka Start Lublin z kolei walczy ciągle o czołową czwórkę! Transmisja w sobotę od 17:30 w Polsat Sport.

Dąbrowianie ostatnio musieli uznać wyższość Arged BMSlam Stali Ostrów Wlkp. Co prawda MKS gonił wynik w ostatniej kwarcie, ale nie był w stanie zmienić rezultatu na swoją korzyść. Zespół trenera Davida Dedka rozegrał wyrównane spotkanie z PGE Spójnią Stargard, a w kluczowych momentach mógł liczyć na skuteczność na linii rzutów wolnych Dustina Ware’a, dzięki czemu wygrał jednym punktem.

 

Andy Mazurczak będzie mógł w tym spotkaniu sprawdzić się w pojedynku przeciwko Kamilowi Łączyńskiemu, czyli jednemu z najlepszych polskich rozgrywających. Obaj potrafią błyskotliwie podać, a w dodatku mogą trafić ważną trójkę - nie boją się brać odpowiedzialności na siebie w kluczowych momentach. Który z nich tym razem zaprezentuje się z lepszej strony?

 

Warto będzie się także przyglądać rywalizacji Lee Moore’a z Sherronem Dorsey-Walkerem - obaj potrafią grać świetnie w ofensywie, a ten drugi znany jest też z twardej obrony. Ciekawe też, czy Malcolm Rhett będzie w stanie powstrzymać świetnego ostatnio Devina Searcy’ego oraz czy Martins Laksa trafi więcej trójek od Elijaha Wilsona.

 

Transmisja meczu MKS Dąbrowa Górnicza - Pszczółka Start Lublin w Polsacie Sport. Początek  o godzinie 17:30.

MC, plk.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze