FEN 33: Marcin Sianos poznał rywala

Sporty walki
FEN 33: Marcin Sianos poznał rywala
fot. FEN

Marcin Sianos (4-5, 4 KO) zmierzy się z Damianem Bujkowskim (1-0, 1 KO) podczas gali FEN 33: LOTOS Fight Night. Wydarzenie odbędzie się 27 marca.

Sianos, spośród czterech zwycięskich walk na zawodowstwie, wszystkie skończył w ten sam sposób – nokautując swoich rywali. O sile jego prawej ręki przekonał się Marcin Zontek, który jeszcze w pierwszej odsłonie musiał uznać wyższość polskiego kolosa i padł na deski, a w konsekwencji przegrał pojedynek. Wcześniej Sianos stoczył krwawy bój z Grzegorzem Cieplińskim i już w inaugurującej odsłonie rozprawił się z Mateuszem Łazowskim. Będzie to powrót do klatki FEN wojownika z Kołobrzegu po 9 miesiącach przerwy.

ZOBACZ TAKŻE: Pierwsza walka semi-pro w historii organizacji FEN

 

Bujkowski ma 25 lat i mierzy 202 centymetrów wzrostu. Trenujący na co dzień w klubie Berserker's Team MMA Suwałki zawodnik ma w swoim zawodowym dorobku jedno zwycięstwo, które odniósł we wrześniu 2020 roku, pokonując przez techniczny nokaut Jakuba Lęcznara. Spośród trzech walk semi-pro wszystkie wygrał w premierowych odsłonach. Jeden z tych pojedynków odbył się w formule K-1.

 

Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze