EBL: Polski Cukier Toruń - Pszczółka Start Lublin. Transmisja w Polsacie Sport News

Koszykówka
EBL: Polski Cukier Toruń - Pszczółka Start Lublin. Transmisja w Polsacie Sport News
fot. Cyfrasport
Dla Polskiego Cukru to kolejny trudny mecz w końcówce sezonu.

Dla Polskiego Cukru to kolejny trudny mecz w końcówce sezonu. Do Torunia przyjeżdża Pszczółka Start Lublin, który chce być jak najwyżej przed play-off Energa Basket Ligi. Transmisja w poniedziałek od 17:30 w Polsacie Sport News.

Obie drużyny mają trudny terminarz w końcówce sezonu zasadniczego i chyba nie do końca są zadowolone z ostatnich wyników. To sprawia jednocześnie, że spotkanie między nimi będzie ważne dla obu stron. To także idealna okazja do rewanżu dla Polskiego Cukru, który w pierwszej rundzie przegrał w Lublinie 73:82.

 

Najważniejszymi zawodnikami w ekipie trenera Jarosława Zawadki są bez wątpienia reprezentanci Polski: doświadczony Damian Kulig oraz coraz bardziej wszechstronny Aaron Cel. Teraz czekają ich starcia m.in. z solidnym Devinem Searcym oraz pełnym energii Kacprem Borowskim. Również Roman Szymański zwykle potrafi dostarczyć kilka efektownych akcji - czekamy na jego wsady!

 

ZOBACZ TAKŻE: EBL: Trefl pokonał waleczny MKS

 

Na pewno warto będzie się przyglądać rywalizacji rozgrywających: Obie Trotter sprawdzi możliwości Kamila Łączyńskiego. Do tego ciekawe jak z Yannickiem Franke poradzi sobie Donovan Jackson. Dużo energii torunianom dodaje Marko Ramljak - czy będzie w stanie zatrzymać Martinsa Laksę i Thomasa Davisa?

 

Transmisja spotkania Polski Cukier Toruń - Pszczółka Start Lublin w poniedziałek od 17:30 w Polsacie Sport News.

agb, plk.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie