FEN 33: Jonas Magard nie wystąpi na gali. Nowa walka wieczoru

Sporty walki
FEN 33: Jonas Magard nie wystąpi na gali. Nowa walka wieczoru
Fot. FEN
Jonas Magard nie zawalczy na FEN 33.

Mistrz FEN w kategorii koguciej Jonas Magard miał być bohaterem walki wieczoru zbliżającej się gali FEN 33. Jak poinformowała organizacja za pośrednictwem mediów społecznościowych, Duńczyk wystąpi na innym wydarzeniu. Nowym main eventem nadchodzącej gali będzie starcie Kacper Formela - Damian Frankiewicz.

Magard miał przystąpić do pierwszej obrony mistrzowskiego tytułu. "Shark" sięgnął po pas podczas gali FEN 31, gdy na pełnym dystansie zdominował Sebastiana Romanowskiego. Jego rywal w pierwszej obronie mistrzowskiego tytułu nie został ogłoszony. Teraz już wiadomo, że do walki nie dojdzie, a walka Magarda została odłożona w czasie. 

 

 

Niedawno organizacja FEN chwaliła się zakontraktowaniem Taylora Lapilusa. Francuz jest jednym z najlepszych zawodników dywizji koguciej w Europie, a zatem jego angaż łączono z zestawieniem z Magardem. Niewykluczone, że do takiej walki dojdzie w przyszłości. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Pudzian i Bombardier stanęli twarzą w twarz

 

Nową walką wieczoru ogłoszone zostało starcie Formela - Frankiewicz. Dwóch czołowych polskich zawodników kategorii piórkowej miało skrzyżować rękawice w co-main evencie. Ostatecznie jednak ich pojedynek zyskał status walki wieczoru. 

 

Na ten moment na karcie walk zostało dziewięć walk - pięć w formule MMA, trzy w Semi-Pro MMA i jedna w K-1. 

mtu, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze