TAURON Liga: Grot Budowlani Łódź - Grupa Azoty Chemik Police. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Grot Budowlani Łódź i Grupa Azoty Chemik Police rozegrają drugi ćwierćfinałowy mecz fazy play-off TAURON Ligi. Obie ekipy celuję w tym sezonie w medale, ale pierwszy krok do półfinału zrobiły już siatkarki z Polic. Relacja i wynik na żywo meczu Grot Budowlani Łódź - Grupa Azoty Chemik Police od godz. 17:30 na Polsatsport.pl.

TAURON Liga wkracza w decydującą fazę. W drugim ćwierćfinałowym spotkaniu trzeciej i szóstej drużyny rundy zasadniczej zmierzą się Grot Budowlani Łódź i Grupa Azoty Chemik Police. Przed nami niezwykle zacięty mecz, choć pierwszy krok do półfinału zrobiły już siatkarki drużyny gości.

 

ZOBACZ TAKŻE: Developres SkyRes Rzeszów pierwszym półfinalistą fazy play-off


W pierwszym meczu obu drużyn padł wynik 3:1 dla Chemika, a na skrzydłach brylowały Jovana Brakocević-Canzian oraz Olga Strantzali i to właśnie tych zawodniczek powinny się obawiać zawodniczki z Łodzi. Serbska przyjmująca jest liderką swojej drużyny od początku sezonu, ale Greczynka, która dołączyła do zespołu z Polic w styczniu na dobre wpisała się w koncepcję trenera Ferhata Akbasa i stanowi ważne ogniwo w ofensywnych poczynaniach Chemika.

 

ZOBACZ TAKŻE: Sinead Jack nową siatkarką Grupy Azoty Chemika Police


Z drugiej strony również nie zabraknie klasowych siatkarek. W barwach Grot Budowlanych Łódź świetnie radzi sobie Veronica Jones-Perry, która w ostatnim meczu z Chemikiem zdobyła 20 punktów. Skuteczna w ataku jest także Monika Fedusio, która w poprzednim starciu odnotowała na swoim koncie 14 "oczek". Jeśli obie zawodniczki utrzymają swoją formę w kolejnym spotkaniu możemy liczyć na zacięty pojedynek.


Relacja i wynik na żywo meczu Grot Budowlani Łódź - Grupa Azoty Chemik Police od godz. 17:30 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie