Siatkarska rozgrywka u podnóża aktywnego wulkanu? Witamy na Islandii! (WIDEO)

Siatkówka
Siatkarska rozgrywka u podnóża aktywnego wulkanu? Witamy na Islandii! (WIDEO)
Fot. PAP
W takim miejscu w siatkówkę nie grał jeszcze nikt...

Siatkówka to sport, który można uprawiać praktycznie w każdych warunkach, ale w takiej scenerii piłki nie odbijał chyba jeszcze nikt. Turyści na Islandii pobili wszelkie inne osiągnięci w tej dziedzinie i zagrali w siatkówkę... przy samym kraterze wulkanu Fagradalsfjall.

Widok na wulkan Fagradalsfjall to jedna z najbardziej imponujących scenerii w Islandii, która przyciąga tłumy turystów i mieszkańców, chcących zobaczyć na własne oczy efektowną lawę wyciekającą z krateru. Piękny wulkan przyciągnął także uwagę sympatyków siatkówki.


ZOBACZ TAKŻE: Energa MKS Kalisz na siódmym miejscu


Na nagraniu udostępnionym w internecie można zobaczyć jak grupa turystów nie robi sobie nic z bryzgającej nieopodal gorącej lawy i odbija piłkę w kółku. Warunki także nie sprzyjały uprawianiu sportu, bowiem według opisu filmu pod wulkanem panowała wówczas temperatura minus 12 stopni Celsjusza.

 

ZOBACZ TAKŻE: Zuzanna Górecka spędzi kolejny sezon w Grot Budowlanych Łódź


Zapierający dech w piersiach film cieszy się wielką sławą w mediach społecznościowych, a internauci są pod wrażeniem odwagi grających w siatkówkę turystów. Trzeba przyznać, że profesjonalne rozgrywki w takiej scenerii byłyby jeszcze ciekawsze.

 

PI, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze