Zuzanna Górecka spędzi kolejny sezon w Grot Budowlanych Łódź

Siatkówka
Zuzanna Górecka spędzi kolejny sezon w Grot Budowlanych Łódź
Fot. Cyfrasport
Zuzanna Górecka zostaje w Łodzi.

Zuzanna Górecka zostaje w drużynie Grot Budowlani Łódź. Czołowa przyjmująca łódzkiego zespołu przedłużyła kontrakt z klubem na kolejny sezon.

Zuzanna Górecka zostaje w Grot Budowlani Łódź! Reprezentantka Polski podpisała z łódzkim zespołem kontrakt obowiązujący przez kolejny sezon. Klub pochwalił się dobrą wiadomością na Twitterze.

 

 

Zuzanna Górecka urodziła się 10 kwietnia 2000 roku w Radomiu. W swojej dotychczasowej karierze występowała w: MOS Wola Warszawa, SMS PZPS Szczyrk, DPD Legionovia Legionowo, a następnie spędziła sezon w lidze włoskiej, w zespole Igor Gorgonzola Novara. Tegoroczne rozgrywki spędziła w Grot Budowlani Łódź.


ZOBACZ TAKŻE: Facundo Conte pożegnał się z Sada Cruzeiro. Wraca do Polski!

 

Wraz z Legionovią Legionowo wywalczyła dwa mistrzostwa Polski kadetek (w 2016 i 2017 roku) oraz mistrzostwo Polski juniorek w 2018 roku. Podczas tych mistrzostw, Zuzanna otrzymała nagrodę MVP dla najlepszej zawodniczki turnieju. Takie samo wyróżnienie dostała podczas mistrzostw kadetek w 2017. W barwach Grot Budowlanych Łódź wywalczyła Superpuchar Polskiej Ligi Siatkówki 2015-2020 oraz znalazła się w finale Pucharu Polski 2021.

 

Przyjmująca jest również reprezentantką Polski. Wraz z juniorkami wywalczyła brązowy medal Mistrzostw Europy w 2018 roku.

 

- Nie satysfakcjonuje mnie osiągnięty wynik w tym roku. Wręcz mogę powiedzieć, że jestem zawiedziona, bo wymagaliśmy od siebie zdecydowanie więcej. Od początku mówiłam, że jesteśmy drużyną, którą stać na medal i twierdzę tak cały czas. Ten cel przesunął się w czasie po prostu. Wierzę w to, że przyszły sezon przyniesie nam wiele radości i Wam kibicom przede wszystkim nasza gra będzie się podobać. Cieszę się, że będę mogła grać w Grot Budowlanych w kolejnym sezonie. Atmosfera, którą wszyscy razem stworzyliśmy, pozwala mi czuć się jak w domu! Mam nadzieję, że do zobaczenia w halach, bo bez Was kibiców to nie to samo. Liczę na to, że w przyszłym sezonie będziemy razem cieszyć się z wielu wygranych meczów – powiedziała Zuzanna Górecka.


ZOBACZ TAKŻE: Pierwszy mecz półfinałowy dla Chemika

 

- Zuza to młoda, utalentowana, waleczna zawodniczka, o olbrzymim potencjale. Doskonale sobie zdaję sprawę, że miała wiele ofert z innych klubów, więc tym bardziej jestem szczęśliwy, że podjęła decyzje o pozostaniu w niebiesko-biało-czerwonych barwach. Zgodnie z zapowiedzianym przeze mnie rok temu projektem „Młoda Polska w Budowlanych" jest on kontynuowany i będzie realizowany w nadchodzącym sezonie. Zuza jest kolejną młodą reprezentantką Polski, która swoją karierę będzie rozwijać w naszym klubie – dodał prezes klubu Marcin Chudzik.

PI, Polsat Sport, budowlanilodz.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze