ATP w Miami: Hubert Hurkacz - Andriej Rublow. Relacja i wynik na żywo

Hubert Hurkacz i Andriej Rublow zmierzą się w półfinałowym meczu turnieju ATP Masters 1000. Czy Polak pokona wyżej rozstawionego Rosjanina? Relacja i wynik na żywo meczu Andriej Rublow - Hubert Hurkacz od godz. 1:00 na Polsatsport.pl.

Przed nami kolejny mecz w wykonaniu dobrze dysponowanego Huberta Hurkacza. Po świetnym ćwierćfinale, w którym wrocławianin pokonał w trzech setach (2:6, 6:3, 6:4) Stefanosa Tsitsipasa, tym razem przyszedł czas na półfinał z Andriejem Rublowem.

Z Rublowem, który w drodze do półfinału wygrał wszystkie mecze, nie tracąc przy tym ani seta. W pierwszych dwóch pojedynkach szybko rozprawił się z Amerykaninem Tennysem Sandgrenem i Węgrem Martonem Fucsovicsem. Wyższe wymagania Rosjaninowi postawili natomiast Chorwat Marin Cilic i Sebastian Korda, ale to nie wystarczyło na ósmą rakietę świata.

Czy Hubert Hurkacz ponownie zaskoczy swojego rywala i postawi warunki, którym Rublow nie sprosta? Przekonamy się już w nocy z piątku na sobotę.

Relacja i wynik na żywo meczu Hubert Hurkacz - Andriej Rublow od godz. 01:00 na Polsatsport.pl.