Babilon Boxing Show: Ceremonia ważenia. Transmisja w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl

Sporty walki
Babilon Boxing Show: Ceremonia ważenia. Transmisja w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl
fot. Materiały prasowe
Ceremonia ważenia Babilon Boxing Show.

Czas na kolejną galę Babilon Boxing Show. Zanim pięściarze stawią się w ringu, czeka ich oficjalna ceremonia ważenia. Transmisja tego wydarzenia w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

W walce wieczoru Babilon Boxing Show zmierzą się utytułowany kickboxer Jan Lodzik (5-0, 1 KO) i mający polskie korzenie Agustin Kucharski (6-2-1, 1 KO). - Przed Lodzikiem, który zdobywał medale mistrzostw globu i Europy oraz trzy razy wygrał Puchar Świata w kickboxingu, rysują się ciekawe perspektywy w pięściarstwie. Ale najpierw musi pokonać Kucharskiego, który ostatnio boksował, choć bez powodzenia, o pas WBC Ameryki Łacińskiej. Przegrał na punkty, ale to dobry zawodnik - zauważył promotor Tomasz Babiloński.

 

W co-main evencie zmierzą się dwaj zawodnicy MMA, czyli Daniel Rutkowski (0-2) i Dawid Śmiełowski. Jak wypadną jako pięściarze? - Obaj mają naprawdę duże umiejętności bokserskie i jestem przekonany, że stworzą niesamowite widowisko. A potem bój między nimi o pas w mieszanych sztukach - stwierdził Babiloński.

 

Poprzednia gala Babilon Boxing Show odbyła się 26 lutego. W walce wieczoru Łukasz Stanioch (6-0, 2 KO) pokonał przed czasem Rafała Jackiewicza (51-28-3, 22 KO).

 

Transmisja ceremonii ważenia Babilon Boxing Show w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 15:30.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze