KSW 60. Izu Ugonoh: Mój najbliższy rywal jest lepszy niż poprzedni

Sporty walki
KSW 60. Izu Ugonoh: Mój najbliższy rywal jest lepszy niż poprzedni
fot. Instagram
Izu Ugonoh będzie jedną z gwiazd KSW 60.

Izu Ugonoh (1-0, 1 KO) odlicza dni do swojej drugiej walki w KSW. W międzyczasie zmienił mu się jednak rywal, ponieważ kontuzji nabawił się Thomas Narmo (3-0, 2 KO, 1 SUB). W tej sytuacji skrzyżuje rękaiwce z Ugurem Ozkaplanem (4-0, 3 KO, 1 SUB). Jak ocenia roszadę?

Narmo ma złamane żebra, dlatego przedstawiciele KSW byli zmuszeni znaleźć innego rywala dla Ugonoha. Ich wybór padł na Ozkaplan, trenującego na co dzień w UFD Gym. 31-latek zadebiutował w MMA w 2007 roku. W sumie ma na koncie cztery pojedynki, z których wszystkie kończył przed czasem.

 

ZOBACZ TAKŻE: Michał Materla pożegnał się z KSW!

 

Jak zmianą rywala skomentował Ugonoh? Były pięściarz zauważył przede wszystkim, że czeka go trudniejsza przeprawa... - Przykro, że mój rywal doznał kontuzji. Wiadomo, takie są sporty walki. (...) Nie ukrywam, że jestem podekscytowany tym rywalem, z którym ostatecznie przyjdzie mi się zmierzyć. Osobiście uważam, że jest lepszym przeciwnikiem - powiedział w magazynie Koloseum.

 

Ekspert Polsatu Sport Tomasz Marciniak nie ma wątpliwości, że Ugonoh powinien sobie poradzić. - To przeciwnik do przeskoczenia - ocenił.

 

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze