Joanna Jędrzejczyk planuje kolejną walkę

Sporty walki
Joanna Jędrzejczyk planuje kolejną walkę
fot. YouTube
Joanna Jędrzejczyk planuje kolejną walkę w UFC.

Wygląda na to, że Joanna Jędrzejczyk (16-4-0, 4 KO, 1 SUB) rozpoczęła przygotowania do kolejnego starcia w oktagonie UFC. Była mistrzyni wagi słomkowej UFC na swoim instagramowym profilu oznajmiła, że planuje stoczyć następny pojedynek.

"JJ" ostatnio w oktagonie widziana była nieco ponad 12 miesięcy temu - w marcu 2020 roku. Emocjonujące i nazwane "walką roku" mistrzowskie starcie z Zhang Weili Polka przegrała na punkty.

 

ZOBACZ TAKŻE: Walka Joanna Jędrzejczyk - Mackenzie Dern jako eliminator do walki o pas?

 

Jędrzejczyk wspominała, że ma w planach wylot do Stanów Zjednoczonych z końcem maja. Walkę zaś chciałaby stoczyć w drugiej połowie maja. Zawodniczka w mediach społecznościowych przyznała, że ostatnio jest niezwykle zajęta, rozchwytywana i momentami przytłacza ją zakres obowiązków. Spakowała zatem walizkę, książkę oraz... sprzęt treningowy, bo jak sama przyznała - planuje kolejną walkę.

 

- Ponownie wyruszam w podróż. Została mi już tylko do spakowania książka i rękawice. Ostatnie dwa dni to jakaś masakra. Nie wyrabiam na zakrętach, ale za to ile się dzieje. Planuję nawet kolejną walkę. Na razie na spokojnie, ale już się plan tworzy - napisała Jędrzejczyk pod jednym z opublikowanych zdjęć.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Jedrzejczyk (@joannajedrzejczyk)

 

Aktualnie Jędrzejczyk zajmuje drugie miejsce w rankingu wagi słomkowej jednej z największych organizacji na świecie. Mówi się o jej potencjalnym zestawieniu z Mckenzie Dern (11-1-0, 0 KO, 7 SUB), która w ubiegłą sobotę poddała Ninę Ansaroff (10-1-0, 4 KO, 2 SUB) w pierwszej rundzie, dzięki czemu trafiła do pierwszej piątki rankingu wagi słomkowej UFC. Daniel Cormier twierdzi, że ich starcie mogłoby być eliminatorem do walki o mistrzowski pas UFC.

 

PZ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze