Kontuzja polskiego środkowego! Nie zagra do końca sezonu

Siatkówka
Kontuzja polskiego środkowego! Nie zagra do końca sezonu
fot. PAP/Tytus Żmijewski
Mariusz Marcyniak doznał kontuzji i nie zagra do końca sezonu.

BKS Visła Bydgoszcz pokonała KPS Siedlce w ćwierćfinale Tauron 1. Ligi siatkarzy i wywalczyła awans do czołowej czwórki. Niestety, w decydujących meczach bydgoszczanie będą musieli sobie radzić bez jednego z czołowych zawodników. Mariusz Marcyniak doznał kontuzji i nie zagra do końca sezonu.

Mariusz Marcyniak doznał kontuzji podczas niedzielnego ćwierćfinałowego meczu w Siedlcach. W środę bydgoski klub poinformował, że środkowy nie zagra do końca sezonu 2020/21. 29-letni zawodnik wystąpił w obecnych rozgrywkach w 28 meczach (98 setów) i zdobył dla swej drużyny 242 punkty.

 

Zobacz także: As po taśmie! Wypróbowany przepis Vervy na zakończenie meczu (WIDEO)

 

"W niedzielę zawodnicy BKS VISŁA Bydgoszcz wywalczyli awans do półfinałów Tauron 1.Ligi. Niestety w trakcie meczu w Siedlcach poważnej kontuzji doznał jeden z liderów naszego zespołu Mariusz Marcyniak. Natychmiast po zdarzeniu uzyskał niezbędną pierwszą pomoc medyczną. Wczoraj zostały wykonane szczegółowe badania przez lekarza specjalizującego się w urazach sportowców. Diagnoza wyklucza naszego zawodnika z gry do końca sezonu. Zarząd i pracownicy Klubu dają obecnie silne wsparcie Mariuszowi Marcyniakowi w zaplanowanym procesie leczenia i życzą szybkiego powrotu do pełnej sprawności" – napisał klub w komunikacie.


W niedzielę zawodnicy BKS VISŁA Bydgoszcz wywalczyli awans do półfinałów Tauron 1.Ligi. Niestety w trakcie meczu w...

Opublikowany przez BKS VISŁA BYDGOSZCZ Środa, 14 kwietnia 2021

WYNIKI TAURON 1. LIGI SIATKARZY

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze