Magazyn #7strefa. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Siatkówka
Magazyn #7strefa. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport
Zwolnienie Vitala Heynena z włoskiego klubu i końcówka sezonu na polskich parkietach - to główne tematy magazynu #7strefa

W kolejnym odcinku magazynu siatkarskiego #7strefa głównymi tematami będą zwolnienie Vitala Heynena z funkcji trenera Sir Safety Perugia oraz finisz rozgrywek w PlusLidze, TAURON Lidze i TAURON 1. Lidze. Gośćmi Marka Magiery będą Joanna Mirek oraz Kamil Składowski. Transmisja magazynu #7strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

O zwolnieniu Vitala Heynena z funkcji trenera siatkarzy Sir Safety Perugia poinformowano w czwartek wieczorem. Na oficjalnej stronie internetowej włoskiego klubu napisano:

 

- Klub ogłasza, że zwolnił Vitala Heynena z funkcji głównego trenera. Zespół zostanie powierzony Carmine Fontanie. Dziękujemy Vitalowi Heynenowi za jego pracę i życzymy mu powodzenia w dalszej karierze.

 

W magazynie #7strefa porozmawiamy o tym, czy to dobry moment na przekazanie zespołu walczącego o mistrzostwo kraju dotychczasowemu asystentowi Heynena i czy może na tym skorzystać reprezentacja Polski. Belgijski szkoleniowiec będzie teraz mógł skupić się jedynie na przygotowaniach mistrzów świata do startu w igrzyskach olimpijskich.

 

ZOBACZ TAKŻE: Nowy rozgrywający Zenita Kazań. Hitowy transfer

 

Na polskich parkietach sezon ligowy także dobiega końca. W PlusLidze finał rozpoczął się od niespodziewanej porażki Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle z Jastrzębskim Węglem. W TAURON Lidze na razie bez sensacji. Zgodnie z przewidywaniami rywalizacja Grupy Azoty Chemika Police z Developresem SkyRes Rzeszów jest wyrównana i zacięta. Dwa mecze, dwa tie-breaki i remis 1:1.

 

Rozpoczęła się też walka siatkarzy i siatkarek o brązowe medale mistrzostw Polski, a w decydującą fazę wkraczają zmagania o awans do najwyższych klas rozgrywkowych.

 

W popołudniowym programie najlepsze akcje minionego tygodnia zaprezentuje i omówi Marta Ćwiertniewicz.

 

Magazyn #7strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. od godziny 16:00.

WŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze