Aleksandar Atanasijević w PGE Skrze Bełchatów! "Witamy w Ulu"

Siatkówka
Aleksandar Atanasijević w PGE Skrze Bełchatów! "Witamy w Ulu"
fot.
Aleksandar Atanasijevic ponownie w PGE Skrze Bełchatów!

To już pewne. Serbski gwiazdor Aleksandar Atanasijević powraca do PGE Skry. Sam zainteresowany zapewniał o tym kilka dni temu, ale w piątek oficjalnie potwierdził to klub z Bełchatowa. "Witamy ponownie w Ulu!" - przywitano tradycyjnie 29-latka.

Atanasijevicia nie trzeba przedstawiać kibicom siatkarskim, szczególnie z Bełchatowa. 29-letni atakujący to jeden z najlepszych zawodników na swojej pozycji na świecie. Jest bardzo utytułowany, na czele z mistrzostwem Serbii, Włoch i wieloma innymi sukcesami w tamtejszych ligach. Ostatniego sezonu nie może jednak zaliczyć do udanych z powodu kłopotów zdrowotnych. Wiele mówiło się także o konflikcie na linii Atanasijević - Vital Heynen. Z tego względu Serb miał nieczęsto pojawiać się na boisku.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wielka wymiana we Włoszech! Nowy klub Georgy Grozera 

 

Teraz to już przeszłość. 29-latek zasili ekipę PGE Skry, w barwach której rywalizował już w latach 2011-2013.

 

- Wiedziałem, że prędzej czy później wrócę do Polski. Wiem też, jaką pracę wykonują wszyscy ludzie z klubu, by odnosić sukcesy. Chcę być tego częścią. Teraz dużo zależy ode mnie, bo muszę dać swoje maksimum, by wygrywać. Myślę, że mamy naprawdę dobrą drużynę. Damy z siebie wszystko, będziemy zwyciężać i pisać kolejną piękną historię - zapewnił.

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez PGE Skra Bełchatów (@pgeskra)

 

Serb ma już na koncie liczne sukcesy w PlusLidze. Wywalczył Puchar i wicemistrzostwo Polski, a do tego dołożył Superpuchar. Oprócz tego, z bełchatowskim klubem świetnie prezentował się na arenie międzynarodowej: zdobył srebrny medal Ligi Mistrzów (2012) oraz brąz Klubowych Mistrzostw Świata (również 2012).

agb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie