Rosjanie nie odpuszczają. Wilfredo Leon opuści Sir Safety Conad Perugia?

Siatkówka
Rosjanie nie odpuszczają. Wilfredo Leon opuści Sir Safety Conad Perugia?
fot. Cyfrasport
Czy Leon przejdzie do ekipy z Rosji?

Saga transferowa z udziałem Wilfredo Leona trwa w najlepsze. Wydawało się, że gwiazda siatkówki pozostanie w Sir Safety Conad Perugia, jednak Zenit St. Petersburg nie odpuszcza i oferuje ogromne pieniądze za topowego przyjmującego. Czy to wystarczy?

Sprawa Leona już od jakiegoś czasu rozgrzewa środowisko siatkarskie. Zdaniem rosyjskich mediów, pozyskaniem polskiego przyjmującego mocno zainteresowana jest ekipa z St. Petesburga, która miałaby zapłacić mu milion euro za sezon - tyle samo, co Zenit Kazań w barwach którego Kubańczyk grał kilka lat temu.

 

ZOBACZ TAKŻE: Sir Safety Perugia nie chce oddać Wilfredo Leona

 

Przejście do kuszącej Leona ekipy ze wschodu nie będzie jednak łatwe. 27-latek ma wciąż ważną umowę z Perugią, a prezes klubu Gino Sirci nie zgadza się na wypuszczenie swojej gwiazdy. To jednak nie odstrasza Rosjan, bo - jak informuje włoski dziennikarz Gian Luca Pasini - Zenit jest skłonny odkupić przyjmującego za blisko milion euro. 

 

W tym momencie kluczową dla Perugii kwestią będzie pozyskanie innego przyjmującego - Ricardo Lucarellego, obecnie zawodnika Itasu Trentino. Sprawa jest o tyle skomplikowana, że o usługi Brazylijczyka zabiega również Cucine Lube Civitanova. W grę wchodzi także walka o rozgrywającego Trentino Simone Giannellego, dlatego najbliższe tygodnie zapowiadają się niezwykle emocjonująco.

agb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie