Fortuna 1 Liga: Dreszczowiec w Łodzi! ŁKS stracił punkty z GKS Jastrzębie

Ireneusz Mamrot, trener ŁKS Łódź.

Choć ŁKS Łódź prowadził, a GKS Jastrzębie grał w osłabieniu przez 70 minut, goście zdołali wywieźć punkt z trudnego terenu. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Do przerwy wszystko układało się po myśli podopiecznych Ireneusza Mamrota. Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 12. minucie po golu Antonio Dominguez z rzutu karnego. 10 minut później z boiska wyleciał Michał Bojdys, który zobaczył dwie żółte kartki i w konsekwencji arbiter pokazał mu czerwoną kartkę.

Po przerwie ŁKS nie zdołał podwyższyć prowadzenia, co wykorzystali jastrzębianie. Co prawda w 85. minucie rzut karny zmarnował Daniel Rumin, ale w doliczonym czasie gry zdołał pokonać Arkadiusza Malarza z jedenastu metrów. Niespodzianka stała się faktem - walczący o utrzymanie GKS wywiózł remis ze stadionu walczącego o awans ŁKS.

ŁKS Łódź - GKS Jastrzębie 1:1 (1:0)
Bramki: Antonio Dominguez 12 (k) - Daniel Rumin 90+1 (k)

Czerwona kartka: Michał Bojdys (23, GKS Jastrzębie, za drugą żółtą)