Jelena Blagojević przedłużyła kontrakt z Developresem SkyRes Rzeszów

Siatkówka
Jelena Blagojević przedłużyła kontrakt z Developresem SkyRes Rzeszów
fot. Cyfrasport
Jelena Blagojević przedłużyła kontrakt z Developresem SkyRes Rzeszów.

Developres SkyRes Rzeszów poinformował, że Jelena Blagojević nadal będzie reprezentować barwy tego klubu. Serbska przyjmująca i kapitan ekipy z Podkarpacia przedłużyła kontrakt na sezon 2021/22.

Blagojević urodziła się w 1988 roku. Profesjonalną karierę zaczynała w Crvenej zveździe. Później występowała w klubach z Italii (Volley Urbino, Volley Bergamo) oraz Turcji (Trabzon Idmanocagi). W latach 2016–17 grała w Chemiku Police, a od 2017 roku jest zawodniczką Developresu.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kolejny trener może opuścić PlusLigę

 

Na polskich parkietach wywalczyła mistrzostwo (2017 z Chemikiem), dwukrotnie wicemistrzostwo (2020, 2021) oraz brązowy medal mistrzostw kraju (2019). Ma też w swej kolekcji Puchar Polski (2017). Od wielu lat występuje w reprezentacji Serbii, z którą dwukrotnie wywalczyła mistrzostwo Europy (2017, 2019).

 

 

Kapitan rzeszowskiej drużyny to jedna z największych gwiazd Tauron Ligi. Obecność tej bardzo dobrze wyszkolonej technicznie, niezwykle ambitnej i walecznej zawodniczki w kolejnym sezonie z pewnością ucieszy kibiców i to nie tylko tych wspierających ekipę z Podkarpacia. Blagojević chciałaby sięgnąć z Developresem po mistrzostwo Polski, czego nie udało się osiągnąć w poprzednich sezonach.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze