Polscy siatkarze trenują w Spale. Damian Wojtaszek w roli... masażysty

Siatkówka
Polscy siatkarze trenują w Spale. Damian Wojtaszek w roli... masażysty
fot. Cyfrasport
Damian Wojtaszek rywalizuje o miejsce w składzie z Pawłem Zatorskim.

Polscy siatkarze przygotowują się w COS w Spale do zbliżającego się sezonu reprezentacyjnego. Jak możemy się przekonać w mediach społecznościowych, humory w reprezentacji dopisują. Pokazał to libero Damian Wojtaszek, który na filmie zamieszczonym na Instagramie wcielił się w rolę... masażysty.

Zasady tegorocznej edycji Ligi Narodów są bardzo restrykcyjne. Turniej we włoskim Rimini zostanie rozegrany w "bezpiecznej bańce", a każda z drużyn będzie liczyła maksymalnie 25 osób łącznie ze sztabem szkoleniowym i medycznym. Rozgrywki potrwają miesiąc (28 maja – 27 czerwca), a w tym czasie tylko raz będzie można dokonać wymiany sześciu osób. W takiej sytuacji ludzie wszechstronni są na wagę złota...

 

Zobacz także: Kto zagra w reprezentacji Polski siatkarzy? Skład na sezon 2021

 

 

 

Podczas zgrupowania w Spale o swej wszechstronności próbował przekonać wszystkich Damian Wojtaszek. Siatkarz Vervy Warszawa Orlen Paliwa wcielił się w rolę masażysty Kamila Semeniuka. Wypadł na tyle dobrze, że reprezentacyjny kolega nawet się nie zorientował... Czy takie zdolności przydadzą się libero podczas tegorocznej Ligi Narodów?

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze