Mecze reprezentacji siatkarek: Polska – Bułgaria. Transmisja TV i stream online

Siatkówka
Mecze reprezentacji siatkarek: Polska – Bułgaria. Transmisja TV i stream online
fot. Cyfrasport
Gdzie obejrzeć mecze reprezentacji siatkarek?

Reprezentacja Polski siatkarek rozegra w Łodzi dwa towarzyskie mecze z Bułgarią. Będzie to okazja do sprawdzenia formy przed startem w Lidze Narodów. Kiedy grają Polki? Gdzie można obejrzeć spotkania siatkarek? Transmisje towarzyskich meczów Polska – Bułgaria w Polsacie Sport oraz na Ipla.tv.

Polskie siatkarki przygotowują się do startu w Lidze Narodów, która zostanie rozegrana w "bezpiecznej bańce" we włoskim mieście Rimini od 25 maja do 25 czerwca. Biało-czerwone rozpoczną rywalizację meczem z reprezentacją Włoch. Selekcjoner Jacek Nawrocki podał już skład reprezentacji Polski na tę imprezę.

 

Zobacz także: Znamy kadrę reprezentacji Polski na Ligę Narodów siatkarek

 

Polska kadra ma już za sobą pierwsze mecze kontrolne. Pod koniec kwietnia rozegrała w Prostejovie dwa sparingi z Czeszkami, a drużynę w zastępstwie trenera Nawrockiego poprowadził Waldemar Kawka. Czeszki, które były w pełni formy przed europejskimi kwalifikacjami, wygrały dwukrotnie 4:0 i 3:2. Po tych spotkaniach Polki kontynuowały przygotowania do sezonu w COS Szczyrk.

 

Kolejnym rywalem polskich siatkarek będzie reprezentacja Bułgarii. Mecze zostaną rozegrane w sobotę 15 maja i w niedzielę 16 maja w Łodzi. Jak zaprezentują się reprezentantki Polski? Transmisje w Polsacie Sport oraz na Ipla.tv.

Plan transmisji towarzyskich meczów reprezentacji Polski siatkarek:

2021-05-15: Polska – Bułgaria (sobota, godzina 14.45; transmisja – Polsat Sport)
2021-05-16: Polska – Bułgaria (niedziela, godzina 14.45; transmisja – Polsat Sport).

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie